Omsk – Viťaz 4:2 (kon.) | Ufa – Novokuzněck 3:2 (kon.) | Barys – Minsk 7:2 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Čerepovec 3:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Riga 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Spartak Moskva 4:0 (kon.)
Magnitogorsk – Doněck 1:2 (kon.) | Nižněkamsk – Novosibirsk 2:0 (kon.) | Kazaň – Chabarovsk 4:3 (kon.)
Petrohrad – N.Novgorod 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 4:6 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
HC Sibir Novosibirsk
Pátek 07.12.2012, 16:00 • Ice Palace (5500) • KHL

Tolik z KHL, hezký páteční večer. (18:15:06)

Celkový počet střel na bránu: 35:24.

Je tu konec, domácí berou po zásluze tři body, když o výsledku rozhodli již po dvou třetinách. V té poslední se soustředili převážně na bránění a svého soupeře takřka do ničeho nepustili. O góly se postaral Tomáš Netík a Andrej Subbotin.

60:00

59:34
    Hosté to zkusili ještě bez brankáře, ale už to nebude zřejmě nic platné.

59:34
    Už se blíží konec zápasu a domácí zaslouženě vítězí.

58:50

58:32
    Domácí se nikam netlačí a jdou si pro důležité vítězství.

56:50
    Hostující akcie padají velice rychle. Po faulu Nikulina je zřejmě rozhodnuto. Ten inkasuje dvě minuty za vysokou hůl.

56:23
    Stále se hraje pod taktovkou domácích, kteří mají více ze hry. Vedou naprosto zaslouženě, ke třem bodům mají hodně blízko.

55:59
    Hraje se ve středním pásmu, stav je stále daleko příznivější pro Neftěchimik.

55:19
    Osala pálil z dálky a Glass i před několik těl stojícím před ním v pohodě chytá.

54:13
    Poslední šest minut do konce zápasu. Aktuálně vedou domácí 34:20 na střely, což poměrně rozdíl.

53:22
    Hosté jsou kompletní, třetí branku neinkasovali. Každopádně čas se jim velice krátí.

52:34
    Více jak polovina z trestu je fuč.

51:03
    Hosté jdou do oslabení, za podražení putuju na trestnou Zajtsev.

51:02
    Tvrdá střela Subbotina, posléze Pěstuško vybojoval puk u mantinelu a cpal ho před Glasse, ale ten ucpal všechny mezery ve své bráně.

49:59
    Tak ještě něco přes deset minut chybí do konce zápasu. Pro diváka to není zrovna pohledný hokej, ale i takové duely se občas odehrají.