Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 0:3 (kon.) | Michalovce – Bardejov 6:4 (kon.)
Trebišov – Senica 5:3 (kon.) | Detva – Prešov 0:3 (kon.) | Topoľčany – Prievidza 8:4 (kon.)
HK Detva
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
HC Prešov 07
sk Pátek 07.12.2012, 17:30 • ZŠ Detva • 1. liga (SR)

V tretej tretine sa gólovo presadili Pavol Segľa a Ján Románek a preto sa zápas skončil víťazstvom Prešova 0:3.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (19:28:36)

60:00

55:00
    Dnešné stretnutie sleduje 172 divákov.

48:33
    Prešov dal gól!
    JÁN ROMÁNEK dáva druhý gól v zápase, asistenciu na jeho presnom zásahu majú Pavol Segľa a Ivan Fedor!

43:01
    Strelcom gólu je PAVOL SEGĽA, asistenciu si pripisujú Ladislav Hopkovič a Ľubomír Caban!

40:01
    Začala tretia tretina.

Prešov využil svoju zatiaľ jedinú presilovú hru, keď v 30. minúte otvoril skóre zápasu Ján Románek a Prešov vyhráva v Detve po dvoch tretinách 0:1.

40:00
    Druhá tretina skončila.

33:58
    Hostia v plnom počte.

31:58
    Vladimír Sabol oslabuje Prešov. Na trestnej lavici si bude musieť odsedieť dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

29:33
    Hostia sa ubránili v štyroch oslabeniach a svoju prvú presilovú hru v zápase využívajú na gól! Skóre zápasu otvára JÁN ROMÁNEK, asistenciu na góle má Ladislav Hopkovič.

27:50
    Domáci Marek Pač dostáva dvojminútový trest za faul lakťom.

20:42

20:01
    Začala druhá tretina.

V Detve sme zatiaľ gól nevideli a to ani napriek tomu, že domáci celkom mal k dispozícii štyri presilové hry a od času 14:52 nehral Prešov v plnom počte.

20:00
    Prvá tretina skončila.

18:52
    Vladimír Kubus sa vracia do hry. Prešov prežil krátke oslabenie o dvoch hráčov, no stále pokračuje v oslabení o jedného hráča, ktoré trvá prakticky od pätnástej minúty.

18:42
    10 sekúnd pred návratom prešovského hokejistu sa previnil voči pravidlám Vladimír Sabol a odsedí si dvojminútový trest za podrazenie. Detva má k dispozícii krátku presilovú hru o dvoch hráčov.