Dornbirn Bulldogs
1:6 (0:1, 0:3, 1:2)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 07.12.2012, 19:15bet-at-home ICE Hockey League

Ve 44. minutě domácí konečně našli recept na skvělého Landsmana, který nestačil na MacMillanovu dorážku. Orli se však jedním inkasovaným gólem nenechali rozhodit a během osmi minut přidali další dvě branky z hole Jarůška. Zaslouženě si tedy na jih Moravy odvážejí potřebné body. Konečný stav utkání: 1:6. (21:29:53)

60:00

59:59
    Dornbirn je opravdu frustrovaný. Vteřinu před závěrečným hvizdem rozhodčí ještě udělil jeden trest. Za sekání byl vyloučen Maximilian Wilfan (DOR).

58:12

56:12
    Máme tu další vyloučení. Za podražení byl na dvě minuty potrestán Vesa Kulmala (ZNO).

54:12
    Orli právě vstřelili branku!
    Skvěle sehraná přesilová hra, na jejímž konci stál nikým nehlídaný RICHARD JARŮŠEK. Asistence: Antonín Bořuta, Jan Müller.

53:03
    Buldoci jdou v krátké době po sobě opět do čtyř. Za sekání je na dvě minuty vyloučen Philip Putnik (DOR).

52:53

50:53
    Stejný prohřešek i na druhé straně. Dvě minuty za držení dostává i Alexander Feichtner (DOR).

50:27

48:27
    Za držení je na dvě minuty vyloučen Petr Beránek (ZNO).

46:36
    Hra domácích se o něco zlepšila, ale nadšení ze vstřelené branky netrvalo dlouho. Puku se ujal RICHARD JARŮŠEK, který tvrdou střelou zvyšuje na 5:1. Bez asistence.

43:07
    Dornbirn právě vstřelil branku!
    Znojemská obrana zaspala a D´Aversa a Aquino ujížděli na Landsmana, ten byl napoprvé úspěšný, ale na dorážku ROBERTA MACMILLANA už byl krátký. Asistence: Luciano Aquino, Jonathan D´Aversa.

42:00

Dornbirn sáhl k výměně brankářů, DesRocherse střídá Enzenhofer.

40:01

Orli i v prostředním dějství potvrdili roli favorita a Buldokům nasázeli další tři góly. Do poslední třetiny budou týmy nastupovat za stavu 0:4, nezbývá, než doufat, že tentokrát se Znojmu závěrečná část bude dařit lépe a výrazný náskok si udrží.

40:00

Jana Šremrová

Branky a nahrávky: 44. MacMillan (Aquino, D´Aversa) - 11. Strömberg (Kulmala), 22. Strömberg (Jarůšek), 32. Bickell (Jarůšek, Fiala), 34. Strömberg (Pucher, Lattner), 47. Jarůšek, 55. Jarůšek (Bořuta, Müller)

Dornbirn Bulldogs: DesRochers (Enzenhofer) - D´Aversa, Printz, Magnan-Grenier, Slivnik, Aarsson, Fussenegger, Lebler, Trummer - Aquino, Henrich, Putnik - MacMillan, Kožek, Bois - Harand, Feichtner, Mitchell - Wilfan, Häussle, Glanznig.
    HC LERAM Orli Znojmo: Landsman (Kacetl) - Lattner, Bořuta, Henry, Kulmala, Stehlík, Štach, Sova - Jarůšek, Fiala, Bickell - Strömberg, Pucher, Müller - Havlík, Šeda, Komínek - Beránek, Bartoš, Rožnik.

Rozhodčí: Berneker - Hütter, Smeibidlo