Klášterec nO – Klatovy 2:5 (kon.) | Kolín – Nymburk 5:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Pelhřimov 4:3 (po s.n.)
Žďár n/S – Chotěboř 6:3 (kon.)
po s.n.
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
4:3 (1:1, 2:1, 0:1 - 0:0)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Neděle 09.12.2012, 17:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • 2. liga skupina Střed (ČR)

65:00
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!

Rozhodující nájezd proměnil MICHAL TELESZ. Při nájezdu mu puk lehce utekl, ale zpracoval jej a bekhendem podél brankáře zajistil Žihadlům bod navíc.

44:01
    Spartak Pelhřimov právě vstřelil branku!

Hosté sice přesilovku nevyužili, ale ještě než se domácí obránce zapojil do hry prostřelil Bošku TOMÁŠ PLACHÝ. Asistence: Jan Hrbatý

38:20

ROMAN KADELA střílí hattrick - po Mikešově přihrávce se ocitl Roman Kadela sám mezi kruhy a za přispění hokejky bránícího hráče poslal puk potřetí za Kudelova záda. Asistence: Roman Musil

33:23

Domácí využívají dvojnásobnou přesilovku.ROMAN KADELA dostal ideální přihrávku mezi kruhy a přesnou střelou vyrovnává. Asistence: Petr Zahradník

21:33

Hosté zahrozili rychlým protiútokem, domácí obránci si špatně rozebrali soupeřovy hráče a na pravé straně se sám objevil PETR VOTÁPEK, který sám před Boškou nezaváhal. Asistence: Jan Hrbatý

08:05

Domácí využívají přesilovku. Domácí zavezli puk do útočné třetiny a po přihrávkách Jánského a Bartáka se nemýlil ROMAN KADELA. Asistence: Roman Barták, Lukáš Jánský

06:32

Po Tobolově přihrávce zavezl puk do útočné třetiny Tecl, přenechal JANU HRBATÉMU, který z mezikruží prostřelil Bošku.Asistence: Martin Tecl, Přemysl Tobola

Jan Tesař

Branky a nahrávky: 9. Kadela (Barták, Jánský), 34. Kadela (Zahradník), 39. Kadela (Musil), 65. Telesz - 7. Hrbatý (Tecl, Tobola), 22. Votápek (Hrbatý), 45. Plachý (Hrbatý)

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Boška (Šťastný) - Sechovec, Kún, Prkna, Vlašín, Zábojník, Latner, Peroutka, Tichý, Zahradník, Barták, Kovalský, Jánský, Dostál, Sobotka, Kadela,Telesz, Pěška, Mikeš.
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Kudela (Čekal) - Tobola, Štebich, Jelínek, Veselý, Kasalý D., Posmyk, Tecl, Plachý, Hrbatý, Kubát, Hadrava Martin, Bezděk, Votápek, Hadrava Marek, Kasalý F., Beneš

Rozhodčí: Netopil M. - Musil M., Toman J.