Gent – Charleroi 1:2 (kon.) | Beerschot – Mechelen 0:2 (kon.) | Leuven – Lierse 2:2 (kon.)
Mons – Waregem 1:1 (kon.) | Cercle Bruggy – Waasland-Beveren 2:2 (kon.)
KFCO Beerschot Wilrijk
0:2 (0:1)
YR KV Mechelen
Sobota 22.12.2012, 20:00 • Olympisch Stadion, Antverpy. • Belgická Jupiler Pro League

80
    Až po osmdesáti minutách, čtyřech žlutých kartách a jedné červené na domácí straně přichází žlutý trest i v druhém celku. De Petter má tu čest být prvním dnešním hříšníkem na straně Mechelenu.

76
    Opět se žlutí, těžko říct, co domácí hráči hlavnímu rozhodčímu udělali. Tentokrát se držitelem žluté karty stává obránce Bravo.

74
    Další karta, tentokrát žlutá, ale opět na straně Beerschotu. Potrestaným je De Decker.

69
    Öztürk hodně komplikuje svému týmu honbu za vyrovnáním, když zcela zbytečným faulem dostává druhou žlutou a tím pádem červenou kartu. Domácí fotbalista tak dvacet minut před koncem míří předčasně do kabin.

58
    Druhá žlutá v utkání a opět na domácí straně. Potrestaným je tentokrát Öztürk.

11
    A stejný hráč o chvíli později vidí i první žlutou v utkání. Bylo to kvůli nafilmovanému pádu v pokutovém území, opravdu hodně ukvapené od domácího fotbalisty.