Gent – Charleroi 1:2 (kon.) | Beerschot – Mechelen 0:2 (kon.) | Leuven – Lierse 2:2 (kon.)
Mons – Waregem 1:1 (kon.) | Cercle Bruggy – Waasland-Beveren 2:2 (kon.)
KFCO Beerschot Wilrijk
0:2 (0:1)
YR KV Mechelen
Sobota 22.12.2012, 20:00 • Olympisch Stadion, Antverpy. • Belgická Jupiler Pro League

88
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Cordaro, přichází Junker.

87
    Dayan vzápětí dorazil vyražený míč za záda Pacovskiho a snížil, avšak branka není kvůli ofsajdu uznána. Zcela oprávněně.

86
    Mechelen právě vstřelil branku!
    To se ale nedá říct o domácích, kterým se smůla vyloženě lepí na paty. Nejen, že zde platí pořekadlo nedáš - dostaneš, hosté udeřili z protiútoku, ale navíc i tento inkasovaný gól byl hodně nešťastný. Destorme hezky obehrál obránce a po zemi pálil ke vzdálenější tyči, míč šel sice mimo, ale před prázdnou brankou se o bláto zastavil, následně jej doběhl nejrychleji ABDUL YAKUNI IDDI a poslal jej za brankovou čáru.

85
    Znovu mohlo být srovnáno, v obrovské šanci se ocitl, tuším, že to byl Malul, který zakončoval hlavičkou, ale trefil Pacovskiho do levé nohy, od které se balón odrazil pryč do bezpečné vzdálenosti. Velké štěstí znovu stojí při týmu hostů.

83
    Vzápětí přichází druhé střídání hostí. Pedersen přenechává své místo Van Hoevelenovi.

82
    Poslední změna na straně Beerschotu. Laerenberh střídá Oja.

80
    Až po osmdesáti minutách, čtyřech žlutých kartách a jedné červené na domácí straně přichází žlutý trest i v druhém celku. De Petter má tu čest být prvním dnešním hříšníkem na straně Mechelenu.

76
    Opět se žlutí, těžko říct, co domácí hráči hlavnímu rozhodčímu udělali. Tentokrát se držitelem žluté karty stává obránce Bravo.

74
    Další karta, tentokrát žlutá, ale opět na straně Beerschotu. Potrestaným je De Decker.

73
    Dvojí střídání na domácí straně. Mikulič a Marzo odchází a zahrají si Malul a Veselinovič.

69
    Öztürk hodně komplikuje svému týmu honbu za vyrovnáním, když zcela zbytečným faulem dostává druhou žlutou a tím pádem červenou kartu. Domácí fotbalista tak dvacet minut před koncem míří předčasně do kabin.

66
    Velká šance Dayana. Domácí hráč se po centru Marza dostal k odraženému míči, ale sám před brankářem pálil jen do vyběhnuvšího Pacovskiho. Stačilo zamířit ke vzdálenější tyči. Velká škoda pro domácí.

58
    Druhá žlutá v utkání a opět na domácí straně. Potrestaným je tentokrát Öztürk.

Ještě před začátkem druhé půle hosté poprvé střídají. De Witte nahrazuje Henkense.

24
    Hosté se dostali před pokutové území a po velkém boji se míč odrazil k DAVIDU DESTORMEMU, který zavěsil krásně pod horní tyč. Stijnen se natahoval marně.

11
    A stejný hráč o chvíli později vidí i první žlutou v utkání. Bylo to kvůli nafilmovanému pádu v pokutovém území, opravdu hodně ukvapené od domácího fotbalisty.