HC Litvínov – Zlín 4:2 (kon.) | HC Plzeň – Motor ČB 6:4 (kon.) | HC Kladno – Vítkovice 4:3 (po pr.)
Liberec – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Letňany – Vsetín 6:5 (kon.) | Chomutov – Třinec 1:2 (kon.)
Hr. Králové – Přerov 5:0 (kon.) | Jihlava – Havířov 7:3 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 1:2 (po s.n.)
Sparta – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Pardubice – Olomouc 1:3 (kon.)
HC Plzeň 1929
6:4 (1:0, 3:3, 1:0)
Banes Motor České Budějovice
Pátek 11.01.2013, 15:00Extraliga staršího dorostu

59:33
    Boxovaná Suchého (PLZ) a Rudy (CEB) je oceněná na obou stranách čtyřmi minutami za hrubost.

59:09
    Uvidíme ještě jednu přesilovku, Budějovicím slabou, ale přece naději dává Andrlíkův (PLZ) přestupek.

56:08
    Suchánek (CEB) to před brankou přehnal s důrazem a podrazil Holého. Putuje na dvě minuty na trestnou lavici.

39:29
    Tomáš Vracovský (CEB) ve svém prvním utkání za starší dorost dostává menší trest za sekání.

34:43
    Českobudějovický brankář Trelc (CEB) dostává za vyhození rovnou do ochranné sítě dvě minuty. Další dvě minuty pro hosté.

32:30
    Souboj dvou dvacítek nakonec vyhrává hlavní sudí Sýkora. Vylučuje na dvě minuty jak Váchu (CEB) za držení protihráče, tak Václava Krliše (PLZ) taktéž za držení.

29:03
    I hosté se dočkají přesilovky. Richard Kristl (PLZ) dostává menší trest za nedovolené bránění.

27:15
    I třetí vyloučení putuje na hostující stranu. Aleš Kadlec (CEB) si za vlastní brankou počínal hodně nešikovně a je vyloučen za držení protihráče.

17:17
    Aleš Krátoška (CEB) dostává menší trest za hákování a indiáni budou hrát druhou přesilovku.

07:34
    Jakub Malovec (CEB) je vyloučen za nedovolené bránění. Uvidíme první přesilovku zápasu.

Lucie Mužíková

Branky a nahrávky: 15. Čadek (Opava, Přikryl), 28. Suchý (Kristl, Polívka), 35. Beneš (Suchý, Andrlík), 37. Beneš (Přikryl, Andrlík), 44. Krliše (Kaňák), 59. Přikryl (Synek) - 23. Prokeš (Smejkal, Ruda), 28. Ruda (Prokeš, Smejkal), 30. Smejkal (Ruda, Prokeš), 56. Samohejl (Vácha)

HC Plzeň 1929: Pacl - Polívka, Kaňák, Hůlka, Synek, Walter, Beneš, Švarc, Vlček, Andrlík, Kristl, Holý, Opava, Michel, Vracovský, Krliš, Suchý, Čadek, Sladký, Přikryl.
    Banes Motor České Budějovice: Trelc - Malovec, Klimecký, Kadlec, Matoušek, Prokeš, Panáček, Ruda, Smejkal, Ondráček, Michálek, Samohejl, Krátoška, Piegl, Kutiš, Vácha, Suchánek, Šafář, Žáček, Koupal.