HC Litvínov – Zlín 4:2 (kon.) | HC Plzeň – Motor ČB 6:4 (kon.) | HC Kladno – Vítkovice 4:3 (po pr.)
Liberec – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Letňany – Vsetín 6:5 (kon.) | Chomutov – Třinec 1:2 (kon.)
Hr. Králové – Přerov 5:0 (kon.) | Jihlava – Havířov 7:3 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 1:2 (po s.n.)
Sparta – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Pardubice – Olomouc 1:3 (kon.)
HC Letci Letňany
6:5 (0:2,3:2, 3:1)
VHK ROBE Vsetín
Pátek 11.01.2013, 17:15 • Ice aréna Letňany. • Extraliga staršího dorostu

33:36
    Za nedovolený zákrok si jde sednout Pancza. Domácí mají slušnou šanci otočit skóre. Držení protihráče.

31:02
    Ani ne po minutě hry si jde na trestnou lavici sednout Brejcha, za útočný faul. Na trestné lavici sedí oba hráči s číslem 5.

30:07
    Domácí se mohou dostat do tlaku díky přesilové hře, kterou jim svým sekáním nabídl Žabčík.

24:30
    Veliký závar před svým gólmanem musel vyřešit kapitán hostů Hajda nedovoleným zákrokem. Dvě minuty držení.

17:09
    Rozjetí Vsetínští hráči budou hrát přesilovou hru. V útočné třetině se po kotouči oháněl Brejcha, ale namísto kotouče zasáhl nohy obránce, který se poroučel k ledu. Dvě minuty podražení.

Vojtěch Fiala

Branky a nahrávky: 27. Nestrašil, 29. Štosek (Ječný, Čapek), 34. Šťovíček. (Brejcha,), 45. Neumann, 56. Šťovíček (Kulda), 60. Vacek - 16. Račický (Hořanský, Pancza), 18. Grygar, 29. Forch (Hryciow, Grygar), 39. Hořanský, 49. Pancza (Světlík)

HC Letci Letňany: Kosina (Jandera), Brejcha, Honetschläger, Hes, Minář, Kroh, Janda, Starosta, Štosek, Ječný, Čapek, Rulf, Hroboň, Nestrašil, Vacek, Šťovíček, Kulda, Neuman. Trenér: Žůrek.
    VHK ROBE Vsetín: Gottwald, (Vlach), Hajda, Žabčík, Pancza, Světlík, Račický, Mikula, Svozílek, Forch, Hryciow, Grygar, Willert, Hořanský, Ščotka, Rod, Hohl. Trenér: Pařízek.

Rozhodčí: Dundr, Chochola, Ledinský.