Vrchlabí – Jaroměř 5:2 (kon.) | Šternberk – Uh.Ostroh 4:3 (po s.n.) | Trutnov – Nová Paka 10:1 (kon.)
Choceň – Chrudim 10:6 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
5:2 (3:0, 1:1, 1:1)
HC Jaroměř
Středa 16.01.2013, 18:00 • Elektromont aréna • Krajská liga mužů

59:29
    A hosté jdou ještě do čtyř. Vyloučen Vaněk, držení, dvě minuty. Domácí fanoušci si užívají postup!

55:21
    Chvíli na to jdou ale domácí do tří. Petr Hlaváč na trestné, dvě minuty za hákování.

55:14
    Jirásek vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

54:16
    Za katr odchází Tomáš Bláha. Dvě minuty, sekání.

52:59
    Vyloučen hostující Hrabica.

52:35
    Přesilovka pro Jaroměř. Vyloučen Hamerský, dvě minuty, nedovolené bránění.

49:03
    Další vyloučení na obou stranách. Vejman (JAR) a Richard Svoboda (VRC). Prvně jmenovaný za hrubost, domácí útočník za sekání.

47:48
    Pulec neproměnil samostatný únik, když najížděl na Vicha rovnou z trestné lavice.

46:33
    A vyloučen ještě jeden hostující hráč, konkrétně Krause, 2+10(podražení a nesportovní chování).

46:21
    Ladislav Pulec usedá na trestnou lavici za hákování.

45:26
    Utkání zpestřila pěstní potyčka mezi Zázvorkou (VRC) a Jiráskem (JAR). Oba byli vyloučeni trestem 2+2 za hrubost.

44:08
    Další přesilovka pro domácí mužstvo. Hosté si sami komplikují situaci. Kukal odešel na trestnou za držení.

38:44
    Vyloučen domácí hráč. Za podražení putuje na trestnou lavici Petr Hlaváč.

35:36
    Vyloučení na hostující straně.

32:17
    Kapitán domácího celku Jiří Jakubec vyloučen dvouminutovým trestem za držení.

30:24
    Přesilovka 4 na 3 pro domácí. Vyloučen Bujňák, vražení na hrazení.

29:37
    Ovšem z výpadu Tomáše Bláhy vyplynul faul Jana Hrabici. Ten odešel na dvě minuty za katr za hákování.

29:14
    Hostující mužstvo dostává k dispozici druhou přesilovou hru v utkání. Na trestnou lavici zamířil na dvě minuty vychladnout Pavel Zázvorka za nedovolené bránění.

23:49
    První přesilová hra pro Jaroměř. Menším trestem byl vyloučen Ondřej Hamerský, faul loktem.

18:55
    Vyloučen Richard Svoboda - sekání.

16:47
    Vyloučen Jiří Hamáček za sekání. Další přesilovka pro domácí tým.

14:46
    Vrchlabí dostává k dispozici početní výhodu. Vyloučen Bujňák za podražení na dvě minuty.

02:35
    První přesilovka pro domácí. Vyloučen Krištof za podražení.

Branky a nahrávky: 7. Bláha (Lepka), 11. Oppelt (Zázvorka), 16. Hamerský (Urban, Fořt), 38. Pulec (Oppelt), 45. Urban (Jakubec, Provazník) - 40. Kocián (Růta), 53. Koblížek (Bujňák)

HC Stadion Vrchlabí: Biegl, Effemberk - Hlaváč, Pulec, Hamerský, Provazník, Zázvorka, Bušek, Lepka, Jirků, Bláha, Urban, Fořt, Oppelt, Jakubec (C), Krsek, Svoboda M., Svoboda R.
    HC Jaroměř: Vich, Křovák - Koblížek, Kotrč, Bujňák, Vaněk, Růta, Podzimek, Rudolfský, Hamáček, Vejman, Kukal, Křepinský, Novotný, Svoboda M., Krause, Hrabica, Kocián, Hetfleiš, Pekárek, Krištof, Jirásek