Třinec – Liberec 6:1 (kon.) | Přerov – Sparta 2:6 (kon.) | Zlín – Pardubice 3:4 (po pr.)
Havlíčkův Brod – Letňany 1:3 (kon.) | Vsetín – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Vítkovice – Jihlava 3:6 (kon.)
Mladá Boleslav – HC Litvínov 0:2 (kon.) | Olomouc – Slavia 3:7 (kon.) | Kometa Brno – HC Plzeň 2:3 (po s.n.)
Motor ČB – Chomutov 5:6 (po s.n.) | Písek – HC Kladno 4:1 (kon.) | Havířov – K. Vary 2:1 (po s.n.)
Berani Zlín
3:4 (0:0, 2:1, 1:2)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 18.01.2013, 15:00 • PSG aréna, Zlín • Extraliga staršího dorostu

56:30
    Jiří Velčovský (ZLN) dostává dvě minuty za podražení a Pardubice v přesilové hře mohou odskočit do vedení.

51:53
    Hosté jdou do čtyř. Vyloučen je na dvě minuty Adam Kracík (PAR) za sekání.

39:58
    Pardubice na začátku třetí třetiny budou mít výhodu přesilové hry, protože v závěru třetiny je vyloučen na dvě minuty za napadení Richard Kobylík (ZLN).

35:27
    Přesilovka pro domácí. Na dvě minuty za hákování je vyloučen Oliver Petric (PCE).

31:03
    Až ve druhé polovině zápasu je tady přesilovka i pro hosty. Na dvě minuty za hákování je vyloučen Michal Hlaváč (ZLN).

23:07
    Už třetí přesilová hra pro Ševce. Za podražení je na dvě minuty vyloučen Josef Horyna (PCE).

18:48
    Ještě v závěru třetiny budou mít domácí možnost otevřít skóre zápasu ve své druhé přesilové hře. Vyloučen za vražení na hrazení je Jakub Procházka (PCE)

09:39
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Vyloučen na dvě minuty za hákování je Radek Velínský (PCE).

Jakub Sovadina

Branky a nahrávky: 34. Hladiš, 38. Hladiš (Galuška), 42. Bumbál - 39. Hlaváček (Bohuněk, Chvojka), 42. Horyna (Kuťák, Panna), 52. Špaček (Panna), 62. Panna (Špaček)

Berani Zlín: Haloda (Příhonský) – Kobylík, Hlaváč, Werbik Gago, Pelánek, Schmied, Bumbál, Váňa, Helešic, Velčovský, Peška, Pavlůsek, Procházka, Vyoral, Hladiš, Galuška, Malý, Kužílek.
    HC Dynamo Pardubice: Stibůrek (Vejmelka) – Divecký, Kalous, Chvojka, Panna, Procházka, Kysela, Kuťák, Hlaváček, Bohuněk, Velínský, Kusý, Špaček, Havrda, Horyna, Petric, Kracík.

Rozhodčí: Fiedler – Velinský, Švarc