Mladá Boleslav – Letňany 3:1 (kon.) | Olomouc – Sparta 2:10 (kon.) | Havlíčkův Brod – HC Litvínov 0:5 (kon.)
Třinec – Jihlava 5:2 (kon.) | Přerov – Slavia 0:4 (kon.) | Zlín – Hr. Králové 5:6 (po s.n.)
Kometa Brno – K. Vary 3:2 (po s.n.) | Motor ČB – HC Kladno 2:4 (kon.) | Písek – Chomutov 3:4 (po pr.)
Vítkovice – Liberec 5:0 (kon.) | Havířov – HC Plzeň 3:4 (kon.)
IHC Králové Písek
3:4 (2:1, 1:0, 0:2 - 0:1)
Piráti Chomutov
Sobota 19.01.2013, 13:00 • ZS Písek • Extraliga staršího dorostu

62:51
    Piráti právě vstřelili branku!
    A je rozhodnuto! ALEŠ MACHÁČEK se rozjel kolem levého mantinelu a k neštěstí domácích mu s odstraněním obránce pomohl čárový rozhodčí, který stál v cestě píseckému bekovi. Útočník Chomutova pak nikým nerušen zavěsil nad Pechkovo rameno. Bez asistence.

61:30
    Wágner trefil tyč!

56:01
    Hanus trefi od modr tyč! Halou to jen zašumělo!

55:38
    Cestr (CHM) - 2 minuty za nedovolenné bránění.

50:58
    Pechek teď lapil dvě slibné šance Pirátů. Nejprve zblízka pálil Vlastník a po něm od modré střílel Cestr.

50:40
    Z trestnými minutami se nám tu roztrhl pytel. Holub (PIS) - 2 minuty za podražení.

49:26
    Desetiminutový osobní trest vyfasoval Veselý (CHM).

47:23
    Lukáš Volf - 2 minuty za podražení.

45:55
    Lidák (CHM) - 2 min. za nedovolenné bránění.

44:29
    Za vzájemné osekávání vyloučeni Hřebíček (PIS) a Toman (CHM).

43:27
    MARTIN STRUNZ vypálil hned po vhazování a vyrovnává na 3:3. Bez asistence.

43:09
    Chomutov snižuje na rozdíl jedné branky a využívá přesilovku. RADEK VESELÝ se nejlépe zorientoval na brankovišti a trefuje horní polovinu branky. Asistence: Patrik Šmíd.

42:50
    A přesilovku si zahrají také hosté. Suchan (PIS) - 2 minuty za hákování.

40:38
    Jakub Suchan byl ve slibné příležitosti. Jeho střela mířila jen do betonu Lukeše.

40:28
    Vlastník (CHM) - 2 minuty za podražení.

38:40
    Piráti teď přitlačili. Macháček střílel zblízka.

36:10
    Závar před píseckou brankou Písku řeší domácí obrana včasným odpálením puku.

35:38
    Koutenský (PIS) - 2 minuty za nedovolenné bránění.

32:53
    Písek bude mít krátkou dvojnásobnou početní výhodu. Šmíd (CHM) - 2 minuty za vysokou hůl

31:05
    Wágner (CHM) - 2 minuty za sekání.

30:36
    Písek právě vstřelil branku!
    A domácí vedou už o dvě branky! Patrik Březina našel mezi kruhy zcela volného PETRA DUDÁKA, který přesnou střelou trefuje přesně nad lapačku Lukeše . 3:1. Asistence: Patrik Březina.

28:20
    Schwamberger pálil ze slibné pozice z levého kruhu. Puk jen těsně minu tyč branky hostů.

27:31
    Toman (CHM) - 2 min. za nedovolené bránění.

24:22
    Jakub Volf (PIS) - 2 min. za držení.

22:02
    Lukáš Volf dorážel z hrany brankoviště, ale puk za záda Lukeše neprotlačil.

11:17
    Jakub Suchan stanul tváří v tvář Lukešovi. Gólman Pirátů situaci ustál.

08:48
    A rázem je to 2:1 pro Jihočechy! DANIEL SCHWAMBERGER se prosazuje po krásné individuální akci, když gólmana Lukeše překonal střelou zblízka nad beton. Asistence: Vadimír Hanus.

06:37
    Dimitrov (CHM) - 2 min. za podražení.

06:10
    Točík (PIS) - 2 min. - vražení na hrazení.

04:58
    Tak domácí se přece jenom dočkali! Z vekého tlaku dokázali vytěžit vyrovnávací gól. LUKÁŠ VOLF zužitkoval přihrávku zpoza branky a vyrovnává na 1:1. Asistence: Daniel Schwamberger.

02:45
    Nečekaný úder hostů! Piráti takřka z ničeho vstřelili branku. RADEK VESELÝ nenápadnou střeou po ledě překonává Pechka . Asistence: Jiří Vlastník, Miroslav Bendář.

01:00
    Další tutovka Písku! Koutenský zblízka Lukeše neprostřelil.

00:45
    V prvních sekundách aktivnější Písek. Lukáš Volf střílel nebezpečně z mezikruží.

Petr Eliáš

Branky a nahrávky: 5. Volf L. (Schwamberger), 9. Schwamberger (Hanus), 31. Dudák (Březina) - 3. Veselý (Vlastník, Bednář), 44. Veselý (Šmíd), 44. Strunz, 63. Macháček

IHC Králové Písek: Pechek (Petřík) - Schwamberger, Suchan, Dudák, Volf J., Hájek, Rod, Březina, Hřebíček (C), Červinský, Duchoň, Vlk, Sýbek, Šuhaj, Volf L., Holub, Koutenský, Marcilis, Točík, Hanus
    Piráti Chomutov: Lukeš (Staněk) - Meliško, Lidák, Macháček, Bednář (C), Pastyřík, Kašpar, Pokorný, Šmíd, Dimitrov, Rindoš, Cestr, Vlastník, Veselý, Toman, Wágner, Strunz