Mladá Boleslav – Vsetín 2:6 (kon.) | K. Vary – Liberec 3:2 (kon.) | Chomutov – Havířov 3:4 (po s.n.)
Motor ČB – Vítkovice 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Zlín 0:2 (kon.) | HC Kladno – Kometa Brno 4:3 (po s.n.)
Slavia – Hr. Králové 6:1 (kon.) | Písek – Třinec 2:4 (kon.) | HC Litvínov – Přerov 7:2 (kon.)
HC Plzeň – Jihlava 5:1 (kon.) | Sparta – Pardubice 1:3 (kon.)
HC Litvínov
7:2 (2:1, 3:1, 2:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 26.01.2013, 13:00 • ZS Ivana Hlinky • Extraliga staršího dorostu

59:54
    Litvínov právě vstřelil branku!

6 sekund před koncem domácí potvrzují své vítězství. Branku vstřelil TOMÁŠ KUČERA!
    Asistence: Jaroslav Šimeček

57:38
    Vyloučen hostující Slavík na dvě minuty za hru vysokou holí.

54:08
    Vyloučen Pospíšil (LIM) na dvě minuty za hru vysokou holí!

48:19
    Vyloučen domácí Baránek na dvě minuty za hrubost. Hosté si zahrají přes minutu přesilovku 4 na 3.

47:38
    Kučera neúspěšný!

47:38
    Nařízeno trestné střílení za podražení Maršálka!

47:29
    Po potyčce za brankou vyloučeni zároveň dva hráči. Domácí Šefl a hostující Rybka, oba na dvě minuty za hrubost.

42:49
    vyloučen domácí Šesták na dvě minuty za držení protihráče.

41:11

Litvínov opět hned na začátku potvrzuje svou převahu další brankou o kterou se postaral MAREK BARÁNEK!
    Bez asistence.

38:49

Štěpka tečoval Šeflovu střelu od modré mimo, kotouč přeskočil gólmana, kde čekal DAVID WEITZ, který se trefil přesně za Grigárkovo záda a připisuje si tak hattrick z dnešního zápasu!
    Asistence: Dominik Štěpka, Karel Šefl

36:59
    Přerov právě vstřelil branku!

Hosté snižují domácí náskok na 2:4. Po Gremlicovo přihrávce se DANIEL KAROLA trefil po zemi mezi Klečkovo betony.
    Asistence: Martin Gremlica

24:25

Ujfaluši přihrál volnému DOMINIKU POLJANSKÉMU, který udělal kličku a bekhendem zakončil po zemi k levé tyči!
    Asistence: Petr Ujfaluši, Vlastimil Pospíšil

24:01

Domácí navyšují své vedení! Stříbrný nahrál na druhou stranu před bránu, ten na poslední chvíli bekhendem zakončil do hostující brány!
    Asistence: Josef Stříbrný

21:42
    Štěpkovi jeden z hostujících obránců nadzvedl hokejku a tudíž kotouč zazvonil jen o tyč hostující brány!

19:17

43 sekund před koncem úvodní třetiny se domácí dostávají do vedení. Štěpka nahrál rozjetému DAVIDU WEITZOVI, který poslal puk za Grigárkovo záda.
    Asistence: Dominik Štěpka

16:21
    Vyloučen domácí Kučera na dvě minuty za faul kolenem.

13:00
    Faul na Šimečka bude potrestán! Na dvě minuty putuje na trestnou lavici Hurta (PRE) na dvě minuty za napadení! Tlak domácích může pokračovat.

09:26
    Vyloučen hostující Slavík na dvě minuty za podražení. Teď si naopak zahrají v početní výhodě domácí!

07:06
    Vyloučen domácí Štěpka na dvě minuty za držení protihráče. Hosté si zahrají svou první přesilovou hru v tomto zápase.

06:04

Domácí vyrovnávají stav utkání! Pospíšil našel volného DOMINIKA POLJANSKÉHO, který se po zemi trefil do odkryté branky!
    Asistence: Vlastimil Pospíšil

00:15

Hned v úvodu se hosté dostávají do vedení! Litvínovská obrana propadla a hosté se dostali do přečíslení, na jehož konci stál DANIEL KAROLA!
    Asistence: David Siegel

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 7. Poljanský (Pospíšil), 20. Weitz (Štěpka), 25. Weitz (Stříbrný), 25. Poljanský (Ujfaluši, Pospíšil), 39. Weitz (Štěpka, Šefl), 42. Baránek, 60. Kučera (Šimeček) - 1. Karola (Siegel), 37. Karola (Gremlica)

HC Litvínov: Klečka - Řezníček, Wiedemann, Moravec, Štěpka, Jonák, Šesták "A", Vostárek, Weitz "A", Šefl, Pospíšil, Šimeček, Poljanský, Kučera, Ujfaluši, Baránek "C", Stříbrný.
    HC ZUBR Přerov: Grigárek - Gremlica, Kubal, Slavík "A", Pecha, Siegel, Müller, Václavíček, Karola "C", Maršálek "A", Novák, Hurta, Rybka, Duda, Metelka, Nohál, Padalík, Červínek, Němec.

Rozhodčí: Petružálek - Šulo, Koskuba