Chabarovsk – Spartak Moskva 1:2 (kon.) | Novokuzněck – Riga 3:1 (kon.) | Novosibirsk – Doněck 2:5 (kon.)
Ufa – Chanty-Mansijsk 5:4 (kon.) | Nižněkamsk – Omsk 1:4 (kon.) | Kazaň – Barys 2:4 (kon.)
Jaroslavl – N.Novgorod 2:1 (kon.) | Viťaz – Jekatěrinburg 2:1 (kon.) | Petrohrad – Čeljabinsk 5:1 (kon.)
Dynamo Moskva – Magnitogorsk 2:1 (po s.n.) | HC Slovan – Minsk 1:2 (kon.) | Lev – Čerepovec 5:4 (kon.)
Amur Chabarovsk
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Spartak Moskva
Pondělí 28.01.2013, 09:00 • Platinum Arena • KHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (11:19:28)

Je konec. Dnešní utkání Chabarovsk nezvládl a svému soupeři podlehl 1:2, i když pár vteřin před koncem se mu podařilo dát gól rozhodčí ho nakonec nuznal. Spartak Moskva si tak odváží tři body za těsné vítězství. Ve třetí třetině jsme se branky nedočkali.

60:00

59:37
    Zakázané uvolnění Spartaku Moskva, hra se stěhuje před Lašáka.

59:11
    Mohlo být vyrovnáno! Topi Jaakola se prosazuje svou střelou od modré z pravé strany! Lašák měl zakrytý výhled a puk proklouzl za jeho záda! Hosté však něco reklamují a rozhodčí po zhlédnutí videozáznamu gól neuznává!

58:53
    Lahti zavezl puk do útočné třetiny.

58:21
    Branka domácího týmu je již prázdná, Chabarovsk hraje v šesti!

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny, hra se kouskuje, Orlov střílí z pravé strany na Lašáka, ten chytá.

57:30
    Domácí se zatím neodhodlali ke hře bez brankáře.

57:12
    Oddechový čas pro Spartak Moskva.

57:00
    Začíná poslední tříminutovka této třetiny.

56:17

55:29
    Domácím se při přesilové hře vůbec nedaří kombinace, bránící čtveřice Spartaku rychle bruslí a přistupuje k soupeři.

55:05
    Hosté se osvobozují.

54:17
    Další trest pro hráče Spartaku Moskva, Grigorij Želdakov je vyloučen a domácí tak mají již třetí přesilovou hru v krátké době po sobě!

53:49
    Chabarovsk nevyužil další nabídnutou přesilovou hru a čas na vyrovnání se domácím krátí.

53:26

52:38
    Opět jsou domácí v útočné třetině.

52:09
    Ten ale chytá, i střelu Junkova zblízka.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 20. Jaakola (Tarasov, Ožiganov) - 15. Radivojevič (Suglobov), 23. Gubin (Michajlov)

Amur Chabarovsk: Kuzněcov (Běrestněv) - Jaakola, Ožiganov, Korovkin, Poleščuk, Loginov, Tulupov - Lindgren, Tarasov, Lahti - Hytonen, Junkov, Orlov - Korotkov, Šiškanov, Litovčenko - Stěpanov, Gusev, Malyšev, Lugin
    Spartak Moskva: Lašák (Jachin) - Ščitov, Obšut, Šefer, Bodrov, Vasiljev, Morrisonn, Mamkin, Želdakov - Radivojevič, Suglobov, Kozlov - Nikoncev, Bušujev, Medvěděv - Romanovsky, Voronin, Ankudinov - Děnežkin, Gubin, Michajlov

Rozhodčí: Kuklakov, Cyplakov - Michajevič, Nestěrov