Vrchlabí – N. Město n. M. 3:4 (po s.n.) | Trutnov – Hronov 4:3 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
3:4 (1:1, 0:2, 2:0)
TJ Spartak Nové Město nad Metují
Neděle 03.02.2013, 17:00 • Elektromont aréna, Vrchlabí • Play-off Krajské ligy

Zajímavé utkání. Po dvou třetinách vedli hosté 1:3, ovšem třetí perioda patřila domácím, kteří vstřelili dva góly a vyrovnali. V prodloužení se nerozhodlo, a tak se muselo rozhodnout v nájezdech, které lépe zvládli hosté. (19:43:52)

Konec utkání.

Nové Město právě vstřelilo branku!

Vítěznou branku má na svědomí PAVEL KODYM.

Ale nedal! A Spartak tak odvrátil první mečbol Vrchlabí a ve středu se bude hrát 4. duel v Novém Městě.

Za domácí opět Urban.

A Kodym dává.

Teď jedou znovu hosté.

Ale Janoušek bekhendem nepřekonal Biegla a pokračujeme dál.

Hosté mohou rozhodnout..

Ale za domácí srovnává Patrik Urban střelou mezi nohy.

A hosté vedou.

A ani Bláha po forhendu nedává gól.

A ten to provedl dobře, ale forhendovém blafáku trefil břevno.

Jede Stehno.

A Waiss chtěl vystřelit nad vyrážečku, ovšem Horáček ho vychytal.

A jako první pojede Petr Waiss.

A jako první pojedou domácí...

Rolba upravuje led, aby si střelci po svém "neproměněném nájezdu nemohli na nic stěžovat."

Branky a nahrávky: 19. Bláha (Weiss), 51. Hlaváč (Urban), 57. Bláha (Urban) - 15. Kodym (Jakl, Ježek), 25. Kodym (Jakl), 40. Potuček, ?. Kodym

HC Stadion Vrchlabí: Biegl (Effemberk) - Hamerský, Zázvorka, Hlaváč, Lochman, Pulec, Provazník, Bušek, Majer - Bláha, Lepka, Marek, Jirků, Oppelt, Fořt, Weiss, Urban, Jakubec (C), Blažej, Svoboda M., Svoboda R.
    TJ Spartak Nové Město nad Metují: Horáček (Čáp) - Jakl, Marša, Hejduk, Plíhal, Dufek, Dittrich, Ježek, Kodym, Junek, Potuček, Janoušek, Řehák, Stehno, Škoda, Mach, Reichmann, Praus, Černý, Lukášek