Žilina – Banská Bystrica 3:4 (po s.n.) | Trenčín – Nitra 1:3 (kon.) | Poprad – Skalica 1:4 (kon.)
Zvolen – Košice 3:2 (kon.) | Piešťany – Martin 1:4 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
1:3 (0:1, 1:0,0:2)
HK Nitra
sk Neděle 03.02.2013, 17:00Tipos Extraliga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:05:42)

58:00
    Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny a zrejme aj zápasu.

57:14
    Nitra dala gól!
    Nitra zrejme definitívne rozhoduje toto stretnutie. Puk sa dostal po peknej kombinácii k ANDREJOVI KMEČOVI, ktorý strieľa svoj prvý gol v sezóne strelou zápästím. Asistencie: Jozef Stumpel, Lukáš Novák

56:54
    Jakúbek to teraz myslel veľmi dobre zadovkou spoza bránky pred ňu kde stál Rusnák úplne sám, ale puk sa k nemu nedostal.

55:48
    Hrnka unikal do samostatného nájazdu, ale Ponzík ho dobehol a výborne odstavil telom od puku.

53:35
    Sojčíkovi sa otvoril priestor pri vstupe do útočného pásma, ale jeho strela bola zblokovaná a Laca neohrozila. Celkovo nemá brankár Nitry v tretej tretine veľa práce.

52:25
    Tretia tretina teda zatiaľ z hľadiska úrovne kvality hokeja zatiaľ najslabšia, Nitra sa nikam zbytočne nehrnie a domáci sa nevedia dostať do šancí na vyrovnanie.

50:50
    Nitra sa ubránila, domáci ešte pokračujú v nápore.

50:04
    Pozník našiel pred bránkou ideálne postaveného Lelkeša, ten si však puk zastavil a Laco sa stihol presunúť. Dukla v tlaku.

49:30
    Zatiaľ však presilovka Dukle nevychádza ale vôbec podľa predstáv, Nitra opäť vyhadzuje.

48:42
    Nitra, Piatak, 2 min. hákovanie. Ideálna šanca prichádza teraz počas presilovky.

47:52
    Trenčania sa trošku dostali spod menšieho útlaku od Nitry, ale zďaleka sa to nepodobá na ten výkon z druhej tretiny. Ak budú chcieť domáci so zápasom ešte niečo spraviť, mali by začať hrať.

44:21
    Nitra začala tretiu časť hry lepšie podobne ako v prvej tretine a dostáva sa do vedenia. Puk sa po niekoľkých odrazoch dostal k MATEJOVI BENEMU, ktorý našiel medzierku vo výstroji Adama Nagya. Asistencie: Lukáš Novák, Andrej Kmeč.

43:30
    Broska sa dostal zo zovretia v klbku hráčov a snažil sa ešte výhodnejšie pripraviť gól pre Nemčeka, ktorý klepal hokejkou o ľad, ale puk sa k nemu nedostal.

41:41
    Bača okrem vylúčení a tvrdej hry dnes aj v hokejovom momente znamenajúci nebezpečie pre Nagya, jeho strelu od modrej napokon brankár Dukly s problémami vyrazil.

40:41
    Stumpel sa ocitol pred brankárom Nagyom, no bekendom nedokázal ideálne umiestniť puk a svoj tím tak do vedenia neposlal.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:00
    Posledná minúta druhej tretiny priniesla únik Pardavého a zblokované zakončenie, ktoré Laco chytá.

38:30
    Na druhej strane prišiel bekend Stumpela, ktorý letel tesne vedľa pravej tyčky Nagyovej bránky.

Tomáš Kyselica

Branky a nahrávky: 38. Jakúbek (Pozník, Bagin) - 19. Pupák (Bača, Stumpel), 45. Bene (Novák, Kmeč), 58. Kmeč (Stumpel, Novák)

HK DUKLA Trenčín: Nagy – Vizváry, Bokroš, Bagin, Pozník, Habšuda, Bednár, Markovič, Bustin – Pardavý, Marosz, Gašparovič – Mikula, Lelkeš, Sojčík – Otčenáš, Rusnák, Filo – Jakúbek, Broska, Nemček.
    HK Nitra: Laco –Rais, Ordzovenský, Vantroba, Nádašdi, Kuzma, Bača – Pupák, Stümpel, Jokila – Hrnka, Piatak, Podstavek – Novák, Bene, Kmeč – Štefanka, Chrenko, Hamrák.

Rozhodčí: Müllner – Junek, P. Šefčík