Philadelphia – Carolina 5:3 (kon.) | Columbus – Detroit 4:2 (kon.) | Tampa – NY Rangers 2:3 (kon.)
Toronto – Boston 0:1 (kon.) | Arizona – Dallas 2:0 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 7:4 (kon.)
Calgary – Chicago 2:3 (po s.n.) | San Jose – Nashville 1:2 (po s.n.) | Washington – Pittsburgh 3:6 (kon.)
Montreal – Ottawa 2:1 (kon.) | Buffalo – Florida 3:4 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 0:3 (kon.)
po s.n.
San Jose Sharks
1:2 (0:0, 0:0, 1:1)
Nashville Predators
Neděle 03.02.2013, 04:30 • Bridgestone Arena • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (07:21:40)

Nashville právě vstřelil branku!
    San Jose poprvé v této sezóně prohrává, i když v prodloužení! Rozhodující nájezd proměňuje CRAIG SMITH a Nashville tak získává druhý bod z dnešního utkání a připisuje si nesmírně cennou výhru v souboji s druhý nejlepším týmem Západní konference! Asistence: bez asistence.

64:48
    Domácí se dokázali ubránit a prodloužení spěje ke svému konci, na řadu zřejmě přijdou samostatné nájezdy.

62:48
    Střelec vyrovnávací branky, Čech Martin Havlát nyní komplikuje situaci svému týmu, když je vyloučen na dvě minuty za hákování.