Philadelphia – Carolina 5:3 (kon.) | Columbus – Detroit 4:2 (kon.) | Tampa – NY Rangers 2:3 (kon.)
Toronto – Boston 0:1 (kon.) | Arizona – Dallas 2:0 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 7:4 (kon.)
Calgary – Chicago 2:3 (po s.n.) | San Jose – Nashville 1:2 (po s.n.) | Washington – Pittsburgh 3:6 (kon.)
Montreal – Ottawa 2:1 (kon.) | Buffalo – Florida 3:4 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 0:3 (kon.)
Montreal Canadiens
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
Ottawa Senators
Neděle 03.02.2013, 20:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

V Montrealu jsme tedy dnes viděli góly jen v první třetině. Gólový účet načal ve druhé minutě utkání ze samostatného úniku Jacob Silfverberg a pokazil tak tabulku pravdy Tomáši Plekancovi, který v ten okamžik seděl na trestné lavici. Habs ale zásluhou Davida Desharnaise a Erika Cola otočili stav utkání. Senators nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře. NHL tím ale dnes neskončila, zbylá utkání samozřejmě můžete sledovat na Onlajnech. Já už vám pouze přeji co nejlepší vstup do příštího týdne. (22:45:54)

60:00

59:58
    Bell Centre ale slaví, toto by si již Canadiens neměli nechat ujít.

59:58
    Ještě jedno zakázané uvolnění, Habs netrefili prázdnou branku.

59:50
    Puk v rohu, fanoušci Canadiens začínají slavit.

59:40
    Ottawa s pukem v obranném pásmu.

59:30
    Puk skončil mezi diváky. Ještě půl minuty pro Senators.

59:15
    Senators si stále při hře bez brankáře nevytvořili solidní střeleckou pozici.

59:00
    Poslední minuta a Senators uskočil puk do obranného pásma.

58:38
    Puk se odrazil směrem na ottawskou branku, Karlsson jej ale stihl bez problémů dojet.

58:31
    Craig Anderson odešel na střídačku, Senators riskují se šesti bruslaři!

58:31
    Puk opět skončil mimo hrací plochu.

58:14
    Oddechový čas pro hosty.

58:14
    Regin si všiml odraženého puku na kruhu pro vhazování a vystřelil. Price si ale neuvěřitelně našel výhled a opět podržel Habs. Rozhodčí sami chvíli nevěděli, kde se kotouč nachází.

57:56
    Diváci bouří, teď se hraje opravdu tvrdý hokej.

57:38
    Hned šest hráčů svedlo souboj v rohu kluziště, Montreal zůstává v útočné třetině.

57:00
    Prust ujel dopředu společně s Ellerem a čekal na přihrávku od něj, do přihrávky se ale najednou vložila jedna z ottawských holí a volný Prust tak toto přečíslení nemohl zakončit.

56:37
    Montreal šikovně vyhodil a odjel střídat.

Daniel Polách

Branky a nahrávky: 3. Desharnais (Pacioretty), 12. Cole (Bouillon, Subban) - 2. Silfverberg (Wiercioch, Turris)

Montreal Canadiens: Price (Budaj) - Jemelin, Markov, Diaz, Gorges, Subban, Bouillon - Gionta, Plekanec, Bourque - Cole, Desharnais, Eller - Gallagher, Galchenyuk, Pacioretty - Armstrong, Prust, Moen
    Ottawa Senators: Anderson (Lehner) - Karlsson, Methot, Phillips, Borowieki, Wiercioch, Benoit - Alfredsson, Turris, Michálek - Silfverberg, Regin, Daugavinš - Neil, Smith, Greening - O'Brien, Zibanejad, Condra

Rozhodčí: Kimmerly, Pochmara - Galloway, Murphy