NY Islanders – Carolina 4:6 (kon.) | Toronto – Philadelphia 5:2 (kon.) | Columbus – San Jose 6:2 (kon.)
St. Louis – Los Angeles 1:4 (kon.) | Colorado – Arizona 2:3 (po pr.) | Calgary – Minnesota 1:2 (po s.n.)
Toronto Maple Leafs
5:2 (1:1, 3:0, 1:1)
Philadelphia Flyers
Úterý 12.02.2013, 01:00NHL

Domácí rozhodli o výhře ve druhé třetině, kterou vyhráli 3:0 a dali zápasu jasný ráz. Výhra je zasloužená, hosté byli horší a po zásluze prohrávají. Pro dnes vše, příště se těším na shledanou. (03:50:34)

60:00

59:28
    Philadelphia právě vstřelila branku!

Hosté ještě ke konci korigují stav. Trefuje se TYE MCGINN! Asistence: Kurtis Foster, Ruslan Fedotěnko.

Toronto právě vstřelilo branku!

JAMES VAN RIEMSDYK navyšuje již na 5:1! Asistence: Phil Kessel, Tyler Bozak.

40:01

Toronto ve druhé třetině přejelo nepřipravenou Philadelphii a zaslouženě vede již 4:1. Hosté by museli ve třetí části pořádně přidat, aby mohli myslet na body...

40:00

33:31
    Osobní desetiminutový trest dostává Holzer.

31:23
    Za hákování vyloučen Grabovski.

26:15

JAMES MACARTHUR navyšuje již na 4:1! Asistence: Nazem Kadri, Matt Frattin.

22:33

MATT FRATTIN zvyšuje již na 3:1! Asistence: Cody Franson.

22:05

COLTON ORR navyšuje na 2:1! Asistence: Frazer McLaren, Cody Franson.

20:01

V první třetině se trefili Phaneuf se Simmondsem, stav je tak 1:1. Zatím to byl vyrovnaný hokej.

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 15. Phaneuf (Komarov, Kulemin), 23. Orr (McLaren, Franson), 23. Frattin (Franson), 27. MacArthur (Kadri, Frattin), 42. Riemsdyk (Kessel, Bozak) - 1. Simmonds (Schenne, Briere), 60. McGinn (Foster, Fedotěnko)

Toronto Maple Leafs: Reimer - Kostka, Phaneuf, Liles, Holzer, Fraser, Franson - Kessel, Bozak, Van Riemsdyk - Kulemin, Grabovski, McClement - MacArthur, Kadri, Frattin - McLaren, Komarov, Orr.
    Philadelphia Flyers: Bryzgalov - Schenn, Timonen, Foster, Grossman, Gervais, Coburn - Briere, Giroux, Simmonds - Voráček, Schenn, McGinn - Knuble, Couturier, Read - Fedotenko, Talbot, Rinaldo.