NY Islanders – Carolina 4:6 (kon.) | Toronto – Philadelphia 5:2 (kon.) | Columbus – San Jose 6:2 (kon.)
St. Louis – Los Angeles 1:4 (kon.) | Colorado – Arizona 2:3 (po pr.) | Calgary – Minnesota 1:2 (po s.n.)
Colorado Avalanche
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
Arizona Coyotes
Úterý 12.02.2013, 03:00 • Pepsi Center • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:52:07)

Phoenix právě vstřelil branku!
    SHANE DOAN překonává střelou zápěstím Varlamova v bráně Avalanche a to znamená, že jeho vítězný gól rozhodl o tom, že druhý bod navíc získává Phoenix! Domácí se musí spokojit pouze s jedním bodem. Asistence: Kyle Chipchura.

60:01

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU - 3. třetina:

Colorado: 8

Phoenix: 6

60:00

59:41
    David Moss oslabuje Phoenix, když ho rozhodčí vylučují na dvě minuty za držení.

59:34

57:34
    Hosté odehrají zbytek třetí třetiny v oslabení, na trestnou lavici odchází Michael Stone za krosček.

51:38
    OLIVER EKMAN-LARSSON překonává střelou zápěstím Varlamova v bráně Colorada a srovnává skóre. Asistence: Lauri Korpikoski.

44:44

42:44
    Jamie McGinn posílá svým vyloučením domácí opět do čtyř, když ho sudí trestají dvěma minutami za faul loktem.