Pittsburgh – Ottawa 4:2 (kon.) | Detroit – St. Louis 3:4 (po pr.) | Calgary – Dallas 7:4 (kon.)
Detroit Red Wings
3:4 (2:1, 1:2, 0:0)
St. Louis Blues
Čtvrtek 14.02.2013, 01:30 • Joe Louis Arena • NHL

60:52
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Druhý bod pro St. Louis zajišťuje v první minutě prodloužení střelou zápěstím ALEXANDER STEEN. Asistence: Barret Jackman, David Backes.

32:39
    Detroit právě vstřelil branku!
    Red Wings srovnávají skóre zásluhou skvělé střely zápěstím PAVLA DACJUKA. Asistence: Valtteri Filppula, Jonathan Ericsson.

28:57
    A hosté jsou při chuti. CHRIS STEWART překonává bekhendovou střelou znovu domácího gólmana a dostává svůj tým do vedení! Asistence: Alex Pietrangelo.

27:12
    Hosté využívají přesilovou hru zásluhou přesné střely příklepem VLADIMIRA TARASENKA, ktereý překonává Howarda a vyrovnává stav utkání na 2:2. Asistence: Chris Stewart, Andy McDonald.

15:18
    St. Louis dává branku při vlastním oslabení! Howarda v brance Detroitu překonává střelou zápěstím PATRIK BERGLUND. Asistence: Timothy Leif Oshie.

07:54
    DREW MILLER je dalším úspěšným domácím střelcem, který střelou zápěstím překonává Allena v brance St. Louis a domácí vedou již o dvě branky! Asistence: Jordin Tootoo, Jakub Kindl.

02:17
    To je rychlý gól domácího týmu! TOMÁŠ TATÁR překonává povedenou bekhendovou střelou Allena v brance St. Louis a Detroit se ujímá vedení. Asistence: Patrick Eaves.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 3. Tatár (Eaves), 8. Miller (Tootoo, Kindl), 33. Dacjuk (Filppula, Ericsson) - 16. Berglund (Oshie), 28. Tarasenko (Stewart, McDonald), 29. Stewart (Pietrangelo), 61. Steen (Jackman, Backes)

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) - Kronwall, Lashoff, White, Ericsson, Quincey, Kindl - Brunner, Zetterberg, Cleary - Filppula, Dacjuk, Tatár - Eaves, Abdelkader, Andersson - Miller, Emmerton, Tootoo
    St. Louis Blues: Allen (Elliott) - Cole, Pietrangelo, Jackman, Shattenkirk, Russell, Polák - Perron, Backes, Oshie - McDonald, Steen, Tarasenko - Schwartz, Berglund, Stewart - D´Agostini, Nichol, Reaves

Rozhodčí: Meier, St. Pierre - Driscoll, Henderson

Diváci: 20066