Warriors Brno – Olomouc 2:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Sparta 0:7 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Písek – Hvězda Praha 2:1 (2:0 po s.n.) | Chomutov – HC Plzeň 5:4 (po pr.) | Kometa Brno – Motor ČB 4:0 (kon.)
Piráti Chomutov
5:4 (3:2, 0:1, 1:1 - 1:0)
HC Plzeň 1929
Čtvrtek 14.03.2013, 17:30ELIOD extraliga mladšího dorostu

To je dnes z chomutovské arény všechno, znovu u chomutovského hokeje na počtenou. (19:41:45)

62:22
    Piráti právě vstřelili branku!

JAROSLAV KULICH využil chybu hostující obrany a vystřelil Pirátům druhý bonusový bod.

61:57
    Zakázané uvolnění domácích, hra se přesouvá před Štefku.

60:57
    Vracovský byl sám před Štefkou, jeho střela se mezi tři tyče nevešla.

Hraje se čtyři na čtyři, u puku jsou domácí.

60:01

Ve třetí třetině se oba týmy prosadily po jedné brance, a tak zápas spěje do prodloužení. To začne po krátké tříminutové přestávce.

60:00

58:16
    Pokus Lyszczarczyka vyráží Zeman betonem.

58:03
    Tři na jednoho v podání Pirátů! K odraženému puku se dostal Kulich, jenž trestuhodně míjí prázdnou branku!

56:47

Na podruhé to už JAROSLAVU KULICHOVI vyšlo. Polák vystřelil na Zemana, ten puk vyrazil před sebe a k dorážce se dostal KULICH, jenž vyrovnává na 4:4. Asistence: Tom Polák.

56:13
    Vyrovnat mohl Kulich, Zeman jeho pokus zneškodnil.

55:41
    V dobré střelecké pozici byl Kodýtek, jeho střela se však mezi tři tyče nevešla.

54:29
    Plzeň právě vstřelila branku!

A hosté dokonali obrat. Domácí se dožadovali ofsajdu, který se k údivu všech nepískal. Kaňák hezky uvolnil Kokošku, jenž posunul kotouč na MARTINA HAJŠMANA a ten z úhlu překonává domácího brankáře dnes počtvrté. Asistence: Filip Kokoška, Lukáš Kaňák.

52:42
    Polákova střela byla ztečovaná až do ochranné sítě.

52:11
    Icing hostujícího celku, hra se přesouvá před Zemana.

51:48
    Hosté postupovali do protiútoku, zastavuje je ofsajd.

50:32
    Lyszczarczykovu střelu Zeman vyráží do rohu kluziště a tak je stav stále vyrovnaný.

Petr Horčička

Branky a nahrávky: 1. Adámek (Lyszczarczyk, Toman), 4. Toman (Adámek, Lidák), 7. Gröger (Polák, Stuchlík), 57. Kulich (Polák), 63. Kulich – 5. Stráský (Suchý), 13. Hajšman (Zayml), 32. Suchý (Kaňák), 55. Hajšman (Kokoška, Kaňák)

Piráti Chomutov: Štefka – Petržílka, D. Novák, A. Novák, Knobloch, Lidák, Gröger, Hlaváček - Toman, Stuchlík, Lyszczarczyk, Kulich, Svoboda, Adámek, Jindra, Taraška, Polák.
    HC Plzeň 1929: Zeman – Bednář, Váchal, Kaňák, Čechura, Starý, Ivanič, Pokorný – Roubal, Zayml, Kučera, Krystl, Kantner, Kodýtek, Kokoška, Vracovský, Suchý, Rubner, Hajšman, Krásný, Stráský.

Rozhodčí: Zajíc - R. Tichý, M. Tichý