Real Sociedad – Valladolid 4:1 (kon.) | Getafe – Ath. Bilbao 1:0 (kon.) | Real Madrid – Mallorca 5:2 (kon.)
Valencia – Real Betis 3:0 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
4:1 (3:0)
Real Valladolid
Sobota 16.03.2013, 16:00 • Anoeta, San Sebastián • Španělská LaLiga

Ve druhém poločase domácí přidali rychle další branku a definitivně zpečetili osud dnešního zápasu. V závěru se prosadil ještě střídající hostující Guerra, který pouze korigoval stav zápasu na konečných 4:1. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 57%/43%.
    Střely celkem: 16/10.
    Rohové kopy: 4/7.
    Fauly: 3/11.
    Žluté karty: 0/1. (17:49:26)

90+3
    Domácí dohrávají utkání na polovině soupeře.

90+2
    Opět se Oscar na levém křídle snažil projít proti přesile, tentokrát se mu do cesty postavili tři bránící protihráči, kteří jej ustrážili.

90+1
    Hlavní sudí zápasu nastavuje ještě tři minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.

90
    Kde se domácí záhy dostávají kombinací až k vlastní brance.

89
    Navíc Vela se dostává k míči a přenáší hru na druhou stranu.

89
    Hosté se opět tlačí před domácího brankáře, ovšem na zázračný obrat jim chybí potřebný čas.

87
    Real Valladolid právě vstřelil branku!
    Laxní přístup domácí obrany využil na levé straně Oscar, který si položil naznačením střely dva obránce a předložil míč na zadní tyč, kde stál JAVI GUERRA, který překonává bezmocného Brava v domácí brance.

85
    Hráči Valladolidu se snaží zavřít svého soupeře před jeho vápno, ti se pouze brání a přenechávají iniciativu soupeři.

83
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Rubio, přichází Baraja.

83
    Domácí se skvěle ubránili.

82
    Na protější straně střílel nebezpečně hostující Guerra. Také Bravo předvedl své umění. Následuje rohový kop pro Valladolid.

81
    Domácí Griezmann se dostával po rychlé akci svého celku do zakončení. Hernández pozorný.

80
    Rychlý protiútok hostů brzdí offside Guerra.

79
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Martínez, přichází Estrada.

78
    Domácí nadále pokračují v obléhání brány Hernándeze.

76
    Velká šance Parda, který opřel svoji ránu o břevno hostující brány. Z následné dorážky zakončuje Agirretxe pouze do připravného Hernándeze.