Dortmund – Freiburg 5:1 (kon.) | W. Brémy – Fürth 2:2 (kon.) | Norimberk – Schalke 3:0 (kon.)
Hoffenheim – Mohuč 0:0 (kon.) | Hamburg – Augsburg 0:1 (kon.) | Leverkusen – Bayern 1:2 (kon.)
Bayer Leverkusen
1:2 (0:1)
Bayern Mnichov
Sobota 16.03.2013, 18:30 • BayArena, Leverkusen (kap. 30 210) • Německá Bundesliga

Šlágr kola nakonec ovládl i podle předpokladů Bayern Mnichov, který dokázal porazit Leverkusen a připsat si tři body. Celkem vyrovnané utkání nakonec rozhodl vlastní gól domácích tři minuty před koncem.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji vám příjemný zbytek večera a zase někdy u německé Bundesligy napočtenou. (20:26:39)

90+3
    Hned vzápětí dostává další žlutou kartu hostující gólman Neuer, který si dával na čas se svoji rozehrávkou.

90+2
    Domácí obránce Schwaab dostává žlutou kartu za zakončení pod odpískání.

90+1
    Leverkusen zahrával rohový kop. S tím ale naložili domácí fotbalisté dost prach bídně.

90
    Hlavní rozhodčí Gagelmann nastavuje tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Hosté se snaží dohrát utkání v klidu a hlavně dost daleko od vlastní branky.

87
    Bayern právě vstřelil branku!

Schweinsteiger zahrával standardní situaci. Ostrý centr do šestnáctky trefil domácího obránce Wollscheida, který si nešťastně srazil míč do vlastní sítě - 1:2.

85
    Poslední minuty zápasu se hodně přiostřují. Je vidět, že ani jeden z týmů se nechce spokojit s jediným bodem.

84
    Castrova dělovka končí vysoko na tribuně. Domácí hráči se dožadují ještě rohového kopu.

83
    Dnešní utkání sleduje 30 210 (100%) diváků.

82
    Castro zůstává ležet na zemi po souboji s Tymoshchukem. Hra musí být přerušena.

81
    Kiessling přistižen v milimetrovém ofsajdu.

80
    Je před námi posledních deset minut utkání. Zatím mají oba celky ke třem bodům stejně daleko.

79
    Mnichovští znovu střídají. Na trávníku se objevil Tymoshchuk, který nahradil Gustava.

78
    Zřejmě se teď dočkáme enormního tlaku Mnichova, který bude chtít zvrátit utkání na svoji stranu.

77
    Pizarro mohl znovu posla hosty do vedení. Jeho střela z otočky ale nebyla ideální a skončila mimo tři tyče.

75
    Leverkusen právě vstřelil branku!

Domácím se konečně povedl rohový kop! Na přední tyči hlavičkoval Kiessling, který prodloužil na úplně osamoceného SIMONA ROLFESE, který neomylně vyrovnal - 1:1.