Club Bruggy – Lierse 3:0 (kon.) | Standard – Lokeren 0:2 (kon.) | Gent – Anderlecht 1:1 (kon.)
Beerschot – Cercle Bruggy 3:1 (kon.) | Charleroi – Waasland-Beveren 3:0 (kon.) | Kortrijk – Leuven 0:0 (kon.)
Mechelen – Waregem 2:3 (kon.) | Mons – Genk 1:5 (kon.)
KFCO Beerschot Wilrijk
3:1 (0:0)
Cercle Bruggy KSV
Sobota 16.03.2013, 20:00 • Olympisch Stadion, Antverpy (12 000) • Belgická Jupiler Pro League

Přeji příjemný zbytek večera, příště na počtenou. (21:57:27)

Zápas je u konce. Po bezbrankovém prvním poločasu jsme viděli v druhé půli čtyři branky. Beerschot se dostal do vedení chvíli po začátku druhého poločasu, avšak hosté po deseti minutách vyrovnali. Domácí odpoveď však přišla hned za šest minut. Domácí výhru pak svým druhým gólem potvrdil Roy Dayan. V posledním kole belgické Jupiler League tedy vítězí v souboji dvou jistě sestupujících celků Beerschot nad Cercle Brugge 3:1.

87
    Beerschot právě vstřelil branku!
    O vítězi dnešního utkání je zřejmě jasno! Podruhé v zápase se prosazuje ROY DAYAN, který posílá Beerschot do vedení o dva góly.

82
    Poslední střídání přichystal hostující kouč Foeke Booy. Kristof D'Haene přepouští místo Michaelu Uchebovi.

81
    Cercle místo toho, aby se pustilo do ofenzívy a pokusilo se vyrovnat, působí spíš odevzdaným dojmem.

77
    Zw hřiště odchází střelec první branky zápasu Boldizsár Bödör. Místo něj nastupuje Joachim Mununga.

76
    Beerschot zůstává stále aktivnějším celkem, jenže Sukova akce s Ramanem skončila jen lehkou střelou, kterou Jo Coppens v klidu kryje.

72
    Je tu první změna tváří v domácím celku. Kennedy Nwanganga je střídán za Benita Ramana.

70
    První žlutou kartu zápasu vidí hostující Anthony Portier.

68
    Domácí však se svou odpovědí nečekali příliš dlouho. Po šesti minutách se Beerschot dostává znovu do vedení. ROY DAYAN šel sám na Coppense a střelou do pravého horního rohu dává druhou branku svého celku.

64
    Střelec vyrovnávací branky opuští hrací plochu. Stephen Buyl přenechává místo Joeye Godéemu.

62
    Cercle Brugge právě vstřelilo branku!
    A proto přichází trest v podobě vyrovnání ze strany Cercle Brugge! Hosté byli v dosavadním průběhu v útoku docela jaloví, ale střela STEPHENA BUYLA už končí v domácí síti!

60
    Mohlo to být 2:0, ovšem Sukova rána se odrazila pouze od tyčky ven!

58
    Bödör je po vstřelené brance skoro k nezatavení. Nyní maďarský fotbalista posílal míč do pokutového území. Balon proletěl mezi všemi hráči do zámezí.

57
    Bödör se postavil k míči, když měli domácí možnost přímého kopu. Coppens ale chytil míč v pohodě do svých rukavic.

51
    A je tu první branka zápasu, domácí se zaslouženě dostávají do vedení! BOLDISZÁR BÖDÖR se opřel do míče a překonává brankáře Coppense, který se sice míče dotkl, ale v cestě do sítě mu nezabránil.

48
    Beerschot vstoupil do druhého poločasu zase aktivně. Öztürk unik po straně a nacentroval míč do vápna, ovšem Dayanovi chyběl k míči krok.