Valladolid – Osasuna 1:3 (kon.) | Mallorca – La Coruňa 2:3 (kon.) | Espanyol – Real Sociedad 2:2 (kon.)
Atlético – Valencia 1:1 (kon.)
Atlético Madrid
1:1 (1:1)
Valencia CF
Neděle 31.03.2013, 21:00Španělsko: Vicente Calderón, Madrid Kapacita 54 851 diváků • Španělská LaLiga

Je dohráno. V nevýrazném utkání, kdy Valencia určovala během první půle tempo hry, se oba celky prosadily jednou zkraje utkání, pak už ale zůstalo skóre neměnné. Remíza je asi spravedlivá. Real tak udržel před Atléticem druhé místo, Valencia musí bojovat o Ligu mistrů i nadále. Zatím je šestá. Bylo mi ctí komentovat tento zápas, mějte se fajn. (22:51:12)

90+3
    Valencia tlačí, ale už jí nezbyde čas.

90+3
    Felipe Luis je dalším potrestaným borcem v tomto zápase. Po faulu na Tino Costu obdržel žlutý kartonek.

90+2
    Canales se dokázal prosadit přes Mirandu a postupoval do pokutového území, tam už ale odcentrovat na Vieru nedokázal.

90+1
    Logický úsudek sudího Estrady Fernandeze. Přidává ještě tři minuty navrch.

90
    Jdeme do poslední minuty základní devadesátiminutovky, začíná to skutečně vypadat na remízu.

89
    Ricardo Costa teď měl v pokutovém území plné ruce práce, ale nakonec si s létajícími balony z obou stran dokázal poradit.

88
    Na opačné straně hřiště registrujeme zákrok Diega Alvese. Snadno si poradil s přízemní střelou Raúla Garcii.

87
    To po střele Pareja to ochozy stadionu Vicente Calderóna pouze zašumělo. Balon však šel těsně vedle levé tyče domácí svatyně.

87
    Viera hledal za obranu Canalese, Miranda však na poslední chvíli zvládl balon poslat do bezpečí.

86
    Cissoko faulován a před Courtoise poletí zajímavý pozdrav. Raula Garciu za tento zbytečný zákrok asi Diego Simeone nepochválí...

85
    Costa se snažil udržet balon pro Falcaa, ale dobře zasáhl Mathieu a kombinaci překazil.

84
    Piatti má pro dnešek dobojováno. Nahrazuje ho v sestavě Valencie Viera. Poslední střídání hostů.

83
    Brankář Diego Alves si trochu dává na čas se svými odkopy od brány. Zatímco se tak Valencia v první půli tlačila za vítězstvím, teď už to vypadá, že se spokojí i s bodem.

82
    Diego Costa bývá v posledních minutách dost osamocený na hrotu útoku Atlética. Potřeboval by určitě větší podporu svých spoluhráčů.

81
    Na levé straně kombinovali Felipe Luis s Kokem, do šestnáctky se ale neprobili.

79
    Pátá žlutá tohoto zápasu. Koke sejmul Pereiru a trest z kapsičky Estrady Fernandeze je tudíž na místě.