H. Měcholupy – Hlavice 5:0 (kon.) | Sparta B – Kunice 1:0 (kon.) | Převýšov – Karlovy Vary 0:0 (kon.)
Kolín – Králův Dvůr 6:1 (kon.)
SK Horní Měcholupy
5:0 (1:0)
SK Hlavice
Neděle 31.03.2013, 10:15 • Horní Měcholupy - UMT • Česká fotbalová liga

87
    Rozhodčímu již byla zřejmě zima a odpískal konec utkání v 87. minutě. Konečný výsledek tedy 5:0 (12:07:45)

87
    Střídání v týmu SK Hlavice: ze hřiště odchází Válek, přichází Jilemnický.

87
    Vzhledem k jasnému výsledku se utkání pomalu dohrává, žádný z týmu se nikam nežene.

82
    Střídání v týmu SK Hlavice: ze hřiště odchází Kulhánek M., přichází Procházka.

76
    Po centru z levé strany zakončoval metr od brány Roubal a vstřelil svůj dnes již čtvrtý gól..

76
    Horní Měcholupy právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ROUBAL.

75
    Střídání v týmu SK Horní Měcholupy: ze hřiště odchází Mareš, přichází Kučaba.

72
    Dnešní utkání sleduje 50 diváků.

68
    S tím jak přestalo sněžit začali domácí dominovat a o tom kdo si dnes odnese 3 body je zdá se rozhodnuto.

65
    Po samostatném úniku dává Roubal svůj třetí gól a zvyšuje na 4:0.

65

64
    Střídání v týmu SK Horní Měcholupy: ze hřiště odchází Hřebeček, přichází Pruckner.

62
    Střídání v týmu SK Horní Měcholupy: ze hřiště odchází Zdražil, přichází Toman.

A hned vzápětí se skóre mění znovu když se trefuje Mikolanda.

55
    Autorem branky je MIKOLANDA.

Domácí vstoupili do druhého poločasu velice aktivně a byli odměněni druhým gólem. Druhý zářez si připisuje znovu Roubal.