Volga Novgorod – Perm 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Machačkala 4:0 (kon.) | Groznyj – Zenit 0:3 (kon.)
Spartak – Kubaň Krasnodar 2:2 (kon.)
FK Volga Nižnij Novgorod
1:1 (0:0)
FK Amkar Perm
Neděle 31.03.2013, 11:30 • Stadion Lokomotiv (Nizhniy Novgorod) • Ruská Premier Liga

Máme za sebou utkání 22. kola ruské nejvyšší fotbalové soutěže. Zápas dvou týmů ze spodních pater tabulky končí nerozhodným výsledkem 1:1. Viděli jsme ve druhém poločase dvě branky a obě padly z hranice pokutového kopu.

Já se s Vámi prozatím loučím a budu se těšit u dalších fotbalových přenosů. (13:24:19)

90+3
    Šance na rychlý protiútok Permu nevyšla a tak se již dá očekávat závěrečné písknutí.

90+3
    Na začátku poslední minuty nastavení je zde žlutá karta pro Nikitu Burmistrova.

90+2
    Opět míč až u Geruse, který však nikam nespěchá.

90+1
    Gerus vykopává míč od vlastní branky.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty, první z nich začala plynout právě teď.

90
    Začala plynout devadesátá minuta, je však téměř jisté, že ve druhém poločase rozhodčí nastaví nějakou tu minutku.

89
    Zápas se již spíše dohrává. Jakoby se týmy vnitřně smířily s nerozhodným výsledkem.

87
    Následně dochází ke střídání i na straně Permu. Hřiště opustil Blagoy Georgiev a místo něj na hřiště vyběhne Sergei Volkov.

86
    Právě Sapogov je okamžitě po žluté kartě střídán. Jeho místo zaujal Matija Dvornekovič.

86
    Aleksey Sapogov vidí za vzdušný souboj žlutou kartu.

85
    Výborný obranný zákrok jednoho z hostujících hráčů, který skluzem vybojoval míč a navíc přesně přihrál.

83
    Přes obránce vyslal zajímavou střelu Karyaka, jenže jeho pokus letěl přesně do míst, kde stál připravený Gerus.

82
    Na tomto těžkém terénu je vyslat přihrávku po zemi velice obtížné, hostům se to však povedlo. Dostali se až před pokutové území, ale následným centrem celou akci pokazili.

81
    Po dlouhé době se míč objevil před Kerzhakovem, ale domácí gólman si vyskočil nejvýše a centr schoval do rukavic.

80
    Hosté v podstatě jenom odkopávají míče a soustředí se výhradně na obranu.

78
    Nikola Mijailovič poslal k zemi jednoho z domácích a vidí za svůj zákrok žlutou kartu.