Kerkrade – Eindhoven 2:2 (kon.) | Heracles – Alkmaar 1:2 (kon.) | Arnhem – Zwolle 2:1 (kon.)
Waalwijk – Den Haag 4:0 (kon.) | Ajax – Nijmegen 4:1 (kon.)
Heracles Almelo
1:2 (1:2)
AZ Alkmaar
Neděle 31.03.2013, 14:30 • Polman Stadion (Almelo) • Nizozemská Eredivisie

Zápas skončil vítězstvím hostů, kteří dokázali i přes vyloučení jednoho z hráčů udržet své poločasové vedení a získávají tak velice cenné tři body. Já se s Vámi tímto loučím a přeji pěkný zbytek dne! (16:20:33)

90
    Rozhodčí Pol van Boekel se rozhodl nastavit 3 minuty.

87
    Heracles naposledy střídá, odejde Joey Belterman, místo něj se na hřiště podívá Jaroslav Navratil.

85
    Další centr Heraclesu končí pouze v rukavicích brankáře Alvarada. Alkmaar se již pouze snaží udržet své vedení.

83
    Heracles má zhruba 10 minut do konce utkání, hráči již nemají co ztratit a výrazně zvyšují svoji útočnou aktivitu.

81
    Domácí Milano Koenders dostal žlutou kartu.

79
    Hra je posledních pár minut plná nepřesností na obou stranách, hráčům se nedaří nahrávky.

77
    Zajímavý centr do vápna Alkmaaru se nebezpečně stáčel do brány, brankář Alvarado si však míč bezpečeně stáhl do rukavic.

75
    Alkmaar střídá, ze hřiště odejde Steven Berghuis, nahradí ho Johann Gudmundsson.

73
    Další útočná akce Heraclesu končí pouze nepřesností a následnou ztrátou míče.

71
    Heracles střídá, ze hřiště odešel Ninos Gouriye, nahradil ho Daryl van Mieghem.

68
    Centrovaný míč z přímého kopu si pohlídala obrana Alkmaaru.

67
    Heracles bude kopat přímý kop z levé strany vápna hostů.

65
    Hráči Alkmaaru se nyní pokouší dostat se do střelecké pozice, domácí obrana je však velmi pozorná, nedává hráčům soupeře příliš prostoru.

62
    Míč z rohového kopu nepředstavoval pro obranu hostů žádný problém, hráči jej odehráli daleko od své brány.

61
    Heracles bude kopat roh.

59
    Útočná akce hostů byla zastavena faulem jednoho z hráčů Alkmaaru, Heracles bude rozehrávat.