Nice – Marseille 0:1 (kon.) | Brest – Lille 1:2 (kon.) | Lyon – Sochaux 1:2 (kon.)
Stade Brestois 29
1:2 (1:1)
Lille OSC
Neděle 31.03.2013, 17:00 • Stade Francis-Le Blé, Brest • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Ve druhém poločase se převaha Lille přece jen projevila a z překvapivé šance hosté udeřili. V závěru si domácí vytvořili tlak, ale srovnat se jim nepodařilo. Stav zápasu 1:2. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 41%/59%.
    Celkem střel: 5/12.
    Rohové kopy: 2/8.
    Fauly: 17/10.
    Žluté karty: 2/1. (18:52:56)

90+5
    Vše končí až přetažený centr z kopačky Ayiteho a je zřejmě konec zápasu.

90+4
    Nedaří se jim však protlačit míč do pokutového území.

90+4
    Domácí pokračují v posledních sekundách v obléhání brány Elana.

90+4
    Která však končí na zdi po střele Toureho.

90+4
    Roux fauluje několik mentrů před hranicí vápna rozbíhajícího Grougiho a domácí získávají zajímavou standartní situaci.

90+3
    Závěrečná minuta bude ještě hodně zajímavá.

90+3
    Brestois se přece jen osmělují a zatlačují soupeře k jeho brance.

90+2
    Který mířil na zadní tyč, ale tam nikoho z nabíhajících hráčů přetažený centr nenašel.

90+1
    Vybojovali rohový kop po sraženém centru.

90+1
    Domácí se v závěrečných minutách přece jen daří přikovat soupeře k jeho šestnáctce.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě čtyři minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.

89
    Ale domácí se na půdě soupeře neohřáli dlouho.

89
    Až odpískaný offside přesune hru do blízkosti Elana, který se musí ve druhém poločase hodně nudit v hostující brance.