Philadelphia – Montreal 5:3 (kon.) | NY Rangers – Pittsburgh 6:1 (kon.) | Anaheim – Dallas 5:2 (kon.)
Calgary – Edmonton 2:8 (kon.) | San Jose – Minnesota 4:2 (kon.)
Philadelphia Flyers
5:3 (0:1, 2:2, 3:0)
Montreal Canadiens
Čtvrtek 04.04.2013, 01:30 • Wells Fargo Center • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:11:29)

Montréal: 2

Je konec, Philadelphia dnešní utkání zvládla a poráží Montreal 5:3. Hosté toho na ledě Flyers v dnešním utkání příliš nepředvedli a výsledek zcela odpovídá obrazu hry. Hlavně ve druhé a třetí třetině byli domácí jasně lepší a vítězství si dnes zasloužili.

60:00

59:48
    Vhazování před Bryzgalovem, utkání je rozhodnuté.

59:21
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Pěkné gesto Matta Reada, který mohl již střílet do prázdné branky přes bránícího hráče Canadiens, ale ještě přihrává na zcela volného JAKUBA VORÁČKA, který dává rozhodující branku utkání! Asistence: Matt Read.

59:00
    Začíná poslední minuta třetí třetiny, hosté to zkouší bez brankáře!

58:20
    A najednou je prodloužení zase "daleko" – hosté musí dát gól, chtějí-li pomýšlet na body z dnešního utkání.

57:12
    Domácí jsou "při chuti", další průnik Reada z levé strany, obrana Canadiens ho zastavuje, na hranici nedovoleného zákroku.

56:24
    Ale, ale, ale... dnešní utkání je "bohaté" na zvraty ve skóre, ERIK GUSTAFSSON si před brankou, úplně osamocen, naprosto nebráněn, počkal na přihrávku z levé strany od Girouxe a pak mu již stačilo nastavit svou hůl a je čtvrtý gól Flyers, kteří se tak dostávají do vedení! Asistence: Claude Giroux, Jakub Voráček.

56:03
    Díky vyrovnávací brance Flyers jsme se opět o něco přiblížili k prodloužení.

54:54
    Tak přece! WAYNE SIMMONDS si najel z levé strany před branku, a nohou usměrnil puk za záda Priceho, po střele Gervaise z pravé strany. Asistence: Bruno Gervais, Kimmo Timonen.

54:05
    B. Schenn se dostává ke střele z levé strany, Price chytá.

53:08
    Philadelphia nezačala závěrečnou desetiminutovku dobře, hosté se dostávají čím dál častěji do jejich třetiny!

52:15
    Prust "drze operoval" u branky domácích a i přes důrazné bránění se dokázal dvakrát dostat k puku, svou tyčku si ale Bryzgalov dokázal pohlídat.

51:15
    Po delší době sledujeme kombinaci Canadiens ve třetině Philadelphie, ale Bryzgalov nemusel čelit jediné střele.

50:00
    Začíná posledních deset minut třetí třetiny, dokáží Flyers prolomit střeleckou smůlu v této třetině a vyrovnat?

48:46
    Stále se hraje převážně ve třetině Montrealu, hosté si "koledují" o vyrovnávací branku ve své síti!

47:56
    Pacioretty zachytil rozehrávku Flyers, ale ostatní spoluhráči odešli střídat, levé křídlo Canadiens tak odevzdává puk a jde také na střídačku.

46:55
    A to i při střele Gustafssona z levé strany!

46:35
    Philadelphia je v této fázi jasně lepší, vytváří si spoustu šancí, ale branka hostů odolává.

45:56

45:42
    B. Schenn si sjel k levé tyčce Priceho branky, ale ten jeho střelu chytá, další skvělý zákrok gólmana Canadiens.

45:25
    Pokračuje přesilová hra Flyers pěti proti čtyřem.

44:38
    A potyčka před brankou Canadiens, Giroux a Eller dostávají dvouminutové tresty.

44:38
    Skvělý přihrávka Girouxa na Hartnella, který střílí z voleje z mezikruží, Price chytá.

44:20
    Flyers v útočném pásmu v přesilovkovém rozestavení.

43:56
    Na trestnou lavici usedá domácí Galchenyuk, za jasné podražení Hartnella, domácí si zahrají další přesilovou hru.

43:12
    Výtečná střela Ellera, který si "potáhl" puk z levé strany blíže k bráně, a trefuje nastavenou lapačku Bryzgalova.

42:29
    Puk za brankou Bryzgalova, ale hosté se nedostali do zakončení, hrají domácí.

41:50

41:32
    Až Knuble se dostává ke střele z mezikruží, to byla rychlá akce Flyers, skvělý Price!

41:05
    Jak to již ale bývá, přestávka vždy pomůže týmu, který hraje v oslabení, domácí se nemohou vůbec dostat do útočného pásma.

40:17
    Na začátku třetí třetiny se dohrává ještě více než minutu a půl trvající oslabení Montrealu, na trestné lavici je Jemelin.

40:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně ve 3:29 hodin.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

Philadelphia: 12

Montréal: 4

Skončila druhá dvacetiminutovka, v níž se dlouho na ledě téměř nic nedělo, až v samém závěru, kdy nejprve druhou branku domácích vstřelil Gagne. Odpověď Montrealu však byla blesková – během jedné minuty díky brankám Prusta a Desharnaise, dokázali Canadiens otočit skóre na 3:2, což je i konečný stav utkání po dvou třetinách.

40:00

39:59
    Vteřinu před koncem třetiny se dostává ke střele z mezikruží Giroux, Price chytá!

39:50
    A ještě šance domácích, Prust je ale v zakončení faulován Jemelinem, který dostává dvouminutový trest.

39:20
    Hartnell vybojoval puk v útočném pásmu, Flyers jsou před Pricem.

39:00
    Začíná poslední minuta druhé třetiny.

38:19
    To je zajímavý závěr třetiny, zaznamenali jsme tři rychlé góly, hosté vedou na ledě Flyers 3:2.

36:49
    Montreal právě vstřelil branku!
    DAVID DESHARNAIS "nachytal" Bryzgalova, jeho střela od modré mířila někam do oblasti hlavy gólmana, ruský brankář udělal takový přikrčený pohyb, zřejmě nechtěl puk zasáhnout maskou a ten tak měl cestu do branky volnou. Hosté bleskově otáčí skóre! Asistence: Alexej Jemelin.

36:29
    Canadiens okamžitě srovnávají, z protiútoku se prosazuje BRANDON PRUST, který se z pravé strany prosazuje střelou zápěstím. Asistence: Jeff Halpern, Alex Galchenyuk.

35:44
    L. Schenn nahazuje puk od modré z pravé strany, puk míří za branku, odkud se odráží k levé tyči, kde je zcela osamocený SIMON GAGNE, který dává do odkryté části branky druhý gól Flyers. Asistence: Oliver Lauridsen, Luke Schenn.

34:11
    Ale opět je to bez střely na branku, dominují obrany na obou stranách.

33:39
    Dlouhý pas na Paciorettyho, který "číhá" na útočné modré, Canadiens jsou již v útočném pásmu.

32:45
    Úroveň hry již nemá takové tempo, jako v úvodu třetiny.

31:32
    Mezitím se na druhé straně z nenápadné akce domácích dostal do zakončení Simmonds, ale Price byl na svém místě.

30:54
    Na pár vteřin nyní hosté "sevřeli" domácí hráče před jejich brankou, ale na Bryzgalova nešla jediná střela.

30:08
    Paciretty se dostává do zakončení z levé strany, ale Bryzgalov jeho střelu v pohodě vyráží.

28:51
    Nepřesnost v zakončení Canadiens, hosté vypadli v této třetině z tempa.

27:45
    Hosté nepřesně rozehrávají, puk zblokován mimo hřiště.

27:04
    Ofsajd Canadiens při přechodu do útočného pásma, vhazování ve střední třetině.

26:25
    Philadelphia opět v útočném pásmu, ale nepřesnou přihrávkou na modré se o něj připravuje.

25:41
    Statistika střel ve druhé třetině jasně hovoří o převaze Flyers – 5:0.

24:47
    Flyers ale využili tlaku z přesilové hry, kdy se hosté nemohli vymanit z vlastního pásma a SEAN COUTURIER střelou z levé strany, z ostrého úhlu, "přinutil" bránícího Subbana, aby si sám srazil puk do branky – nechtěně, pochopitelně. Asistence: Ruslan Fedotěnko, Simon Gagne.

24:36
    Toto vyhození je již zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Priceho.

24:18

24:12
    Závěr přesilové hry, domácí v útočném pásmu.

23:27
    Nepřesná přihrávka na Girouxe, hosté vyváží puk.

23:08
    Montrealu se daří vyhazovat puky, domácí to musí zkoušet znovu.

22:55
    Giroux přejíždí útočnou modrou do ofsajdu, vhazování ve středním pásmu.

22:18
    Opět se vylučuje, tentokrát již pouze na straně Canadiens, na trestnou lavici usedá Blunden za podražení, Flyers si zahrají přesilovou hru.

22:15
    Aha, to nám ta druhá dvacetiminutovka pěkně začíná – další bitka, tentokrát mezi domácím Rinaldem a hostujícím Prustem = další pětiminutové tresty.

22:13
    Simmond si vyhlédl Moena, který se však prát nechtěl, přesto oba sundali rukavice = pětiminutové tresty za rvačku pro oba borce.

22:08
    Hartnell se dostal do zakončení poté, co Price zaváhal za svou brankou při rozehrávce, to byla velká chyba hostujícího gólmana!

22:00

21:25
    Blíží se závěr oslabení Flyers, které zatím domácí odehráli výtečně, v podstatě nepustili soupeře do zakončení.

20:40
    Zatím se ale hostům nepodařilo ohrozit branku Flyers.

20:17
    Hosté vstupují do druhé dvacetiminutovky při přesilové hře, na trestnou lavici usedl, v závěru první třetiny vyloučený, Schenn.

20:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně ve 2:29 hodin.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

Philadelphia: 8

Montréal: 11

První třetina je za námi, zatím sledujeme poměrně vyrovnaný hokej, i když hosté díky brance Jemelina vedou na ledě Flyers 1:0.

20:00
    Ještě před koncem třetiny Subban odmítl "nabídku" Schenna na bitku, přesto si hráč Flyers Subbana našel po odpískání konce třetiny a "sundal" ho na led, což má dohru v podobě dvouminutového trestu pro Schenna za nesportovní chování, které si odpyká na začátku druhé třetiny.

20:00

19:22
    Subban nepouští Hartnella po levém křídle do útočného pásma.

19:00
    Začíná poslední minuta první třetiny.

18:37
    Giroux bojuje o puk v útočném pásmu, marně, hrají hosté.

18:12

17:23
    Couturier také vyváží puk do středního pásma a dává tak prostor pro vystřídání unavené bránící čtveřice Flyers.

16:46
    Hosté od úvodních vteřin před Bryzgalovem, Huskins zachytil střelu Desharnaise a vyhazuje puk.

16:12
    Desharnais se dostává do zakončení z pravé strany, Bryzgalov chytá, ale byl tam faul Timonena, který dostává dvouminutový trest za hákování.

15:40
    Canadiens vedou i v průběžné statistice střel na branku – 9:7.

14:58
    Domácí jsou viditelně zaskočeni vývojem utkání.

13:13
    Hosté jdou do vedení, ALEXEJ JEMELIN se prosazuje přesnou střelou příklepem od modré z pravé strany. Asistence: Max Pacioretty, David Desharnais.

12:42
    Read bekhendem nachází před brankou Jakuba Voráčka, ten je ale již příliš blízko u Priceho, který puk chytá do své lapačky.

12:11
    Simmonds nepříjemně napadá rozehrávku soupeře, mezitím jeho spoluhráči stihli vystřídat.

11:28

11:06
    Hosté opět v útočném pásmu, dobrá přesilovka!

10:38
    Subban střílí od modré, ale puk byl zblokován mimo bránu Flyers.

10:05
    Až nyní domácí vyhazují puk ze třetiny, čtveřice bránících hráčů může jít střídat.

09:50
    Canadiens od úvodních vteřin před Bryzgalovem.

09:28
    Canadiens si zahrají přesilovou hru, Mike Knuble je vyloučen za podražení.

08:42
    Gallagher nyní překvapil obranu Flyers, kteří nezachytili nástup pravého křídla Canadiens, ale zakončení bekhendovou střelou nebylo dobré.

08:09
    Timonen rozehrává, ale puk získávají hosté ve středním pásmu, Prust střílí z levé strany, Bryzgalov chytá.

07:18
    Couturier se snaží protlačit do zakončení přes obranu soupeře, marně.

06:33
    Bryzgalov zasahuje proti překvapivé střele hostů z mezikruží, dobrý zákrok!

05:25
    Nahození puku na Priceho, ten bleskově rozehrává, u puku Canadiens.

04:28
    Domácí hokejisté přejímají aktivitu, hosté se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.

03:27
    Markov se nedostal ke střele, hrají domácí.

02:22
    Flyers neudrželi pásmo, Schenn rozehrává až za svou brankou.

01:27
    Zakázané uvolnění Canadiens, hra se stěhuje před Priceho.

01:15
    Jemelin střílí od modré, puk míří mimo, Bryzgalov nemusí zasahovat.

00:38
    Nahození hostů do útočného pásma, puk však mají domácí hokejisté.

00:01

Philadelphia Flyers: Bryzgalov (Leighton) – Timonen, Gervais, Lauridsen, Schenn, Gustafsson, Huskins – Read, Giroux, Voráček – Hartnell, Schenn, Simmonds – Talbot, Couturier, Rinaldo – Gagne, Fedotěnko, Knuble

Montreal Canadiens: Price (Budaj) – Markov, Jemelin, Gorges, Subban, Bouillon, Beaulieu – Ryder, Plekanec, Gionta – Pacioretty, Desharnais, Gallagher – Galchenyuk, Eller, Prust – Moen, Halpern, Armstrong

Rozhodčí: Morton, Walkom – Driscoll, Racicot.

Vítejte u on-line přenosu utkání zkrácené základní části NHL, v němž Philadelphia Flyers přivítá na svém ledě Montréal Canadiens.

PHILADELPHIA FLYERS
    Nejproduktivnějším hráčem Flyers je Čech Jakub VORÁČEK , který nasbíral pětatřicet bodů za čtrnáct gólů a jedenadvacet asistencí a v rámci celé NHL je na osmnáctém místě v kanadském bodování. Druhým nejproduktivnějším hráčem týmu je také s pětatřiceti body Claude GIROUX, který se může pyšnit bilancí jedenácti gólů a čtyřiadvaceti přihrávek. V pořadí NHL mu patří devatenáctá příčka.