Ajaccio – Nice 0:2 (kon.) | Lorient – PSG 1:3 (kon.) | Bordeaux – Évian TG 2:1 (kon.)
Lille – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Marseille – Remeš 0:0 (kon.) | Lyon – Rennes 2:0 (kon.)
Bastia – Sochaux 0:0 (kon.) | Brest – Nancy 1:2 (kon.) | Toulouse – Montpellier 2:0 (kon.)
Valenciennes – Troyes 2:1 (kon.)
Olympique Lyon
2:0 (1:0)
Stade Rennes
Neděle 26.05.2013, 21:00 • Stade de Gerland, Lyon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

89
    Poslední střídání v zápase je tu. Anthony Réveillère přepouští na poslední minuty své místo Mvuembovi.

80
    Další střídání Lisandro Lopez – penaltový exekutor z 23. minuty duelu opouští trávník. Místo něj do hry naskočí Bafetimbi Gomis.

75
    Hřiště opouští za bouřlivého potlesku i Alexandre Lacazette. Místo něj vidíme na hřišti Ferriho.

73
    Poslední střídání hostujícího celku. Místo Romaina Danzého přichází na hřiště Victor Hugo Montaño.

69
    Lyon právě vstřelil branku!
    Druhá branka domácího Lyonu značí nejspíš jistotu bronzového stupínku pro Olympique. CLÉMENT GRENIER se prezentoval výstavní ránou z třicetimetrové vzdálenosti, kterou se nemýlil. Obrovská radost na Stade de Gerland.

56
    Druhé střídání hostí. Sadio Diallo přenechává své místo Julienu Féretovi.

46
    Střídání na straně hostí. Steven Moreira přenechá místo Dimitrimu Foulquierovi.

40
    Další obrovská příležitost pro domácí Lyon! Lisandro Lopez se zjevil sám, nikým neatakovaný, před Costilem, který vytáhl další brankářskou parádičku a klidní situaci.

27
    Další zajímavá příležitost pro Lyon a v ní Yoann Gourcuff. Toho našel Lopez ve středu šestnáctky hostí, domácí útočník byl již sám před brankářem Costilem, z tohoto miniduelu vítězí jako vítěz hostující gólman, který dobrým vyběhnutím zabránil jisté druhé brance.

23
    LISANDRO LOPEZ se jako správný exekutor postavil k pokutovému kopu, který s přehledem proměnil a posílá svůj tým do vedení. Míč poslal po zemi k levé tyči, zatímco gólman Costil si vybral druhou tyč.