Perm – Zenit 0:0 (kon.) | Dynamo – Volga Novgorod 0:0 (kon.) | Spartak – Vladikavkaz 2:0 (kon.)
Lok. Moskva – Saransk 2:1 (kon.) | Rostov – CSKA Moskva 3:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Machačkala 1:0 (kon.)
Groznyj – Samara 4:1 (kon.) | Kazaň – FK Krasnodar 2:0 (kon.)
FK Spartak Moskva
2:0 (1:0)
FK Alanija Vladikavkaz
Neděle 26.05.2013, 11:30 • Olimpiyskiy stadion Luzhniki (Moskva) • Ruská Premier Liga

86
    Zápas se již spíše dohrává, hosté navíc střídají. Ze hřiště odchází Priskin a na posledních pár minut si zahraje Khastsaev.

83
    Hosté střídají. Dudiev odchází a na jeho místo se postaví Khaimanov.

80
    První střídání Vladikavkazu v zápase. Odchází Bressan a místo něj na trávník vyběhne Rudnei.

61
    Překvapivě brzy dochází i ke třetímu střídání na domácí straně. Zápas končí pro Dzyubu, kterého nahradí Källström. Je tak jisté, že se do utkání nezapojí jediný český zástupce Marek Suchý, který byl připraven na lavičce Spartaku.

55
    V 55. minutě je tu druhé střídání Spartaku Moskva v utkání. Odchází Yakovlev a místo něj se na trávník podívá Ananidze.

24
    Jsme svědky prvního střídání v zápase. Odchází domácí Vukojevič a místo něj si zahraje Brazilec Ari.