Jablonec – Žižkov 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Žilina 1:1 (kon.) | Liberec – Táborsko 2:1 (kon.)
Jihlava – Trenčín 2:3 (kon.) | Honvéd – Dunajská Streda 1:2 (kon.) | Jablonec – Zagłębie 2:4 (kon.)
L. Mikuláš – Michalovce 1:1 (kon.) | Union Berlín – Teplice 0:0 (zruš.) | Legia – Žilina 1:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
1:1 (0:0)
MŠK Žilina
Středa 26.06.2013, 11:30 • SCM Složiště • Přípravný zápas

85
    Žilina právě vstřelila branku!
    Jenže o minutu později je srovnáno. Po souboji o míč ve vápně a nedůrazu domácí obrany míč napálil MIROSLAV KÁČER a parádní bombou vyrovnává.

84
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Jihočeši se dočkali zasloužené gólové odměny. Nacho Martinez posunul míč na volného MARKA HOVORKU, který otevírá skóre.

Pavel Kortus ml.

Branky: 84. Hovorka – 85. Káčer

SK Dynamo Č. Budějovice: 1. poločas: Daněk – Klesa, Lengyel, Machovec, Hanzlík – Ježdík, Dobal, Rakovan, Kadula – Němec, Kalod. 2. poločas: Daněk (64. Rojík) – A. Dvořák, Novák, Halama, Funda – Molina, Nacho Martinez, Rýdel, Hovorka – Chmelo, Linhart.
    MŠK Žilina: Le Giang – Kadlec, Králik, Leitner, Slaninka – Žilák, Bello, Mravec (77. Mihalík), Káčer – Dedič (57. Zuziak), Guba

Rozhodčí: Jech – Eibl, Peterka