Jablonec – Žižkov 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Žilina 1:1 (kon.) | Liberec – Táborsko 2:1 (kon.)
Jihlava – Trenčín 2:3 (kon.) | Honvéd – Dunajská Streda 1:2 (kon.) | Jablonec – Zagłębie 2:4 (kon.)
L. Mikuláš – Michalovce 1:1 (kon.) | Union Berlín – Teplice 0:0 (zruš.) | Legia – Žilina 1:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
1:1 (0:0)
MŠK Žilina
Středa 26.06.2013, 11:30 • SCM Složiště • Přípravný zápas

85
    Žilina právě vstřelila branku!
    Jenže o minutu později je srovnáno. Po souboji o míč ve vápně a nedůrazu domácí obrany míč napálil MIROSLAV KÁČER a parádní bombou vyrovnává.

84
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Jihočeši se dočkali zasloužené gólové odměny. Nacho Martinez posunul míč na volného MARKA HOVORKU, který otevírá skóre.

77
    Zraněného Mravce nahradil Mihalík.

75
    Rýdel po rohu napálil balon, který zastavilo až břevno! Bylo to však s tečí obránce, takže následuje další roh.

72
    Chmelo chytrou přihrávkou poslal do šance Hovorku, ale jeho postrádala razanci.

64
    Změna v domácí brance, Daňka nahradil Rojík.

57
    První změna v dresu Žiliny, Dediče nahradil Zuziak.

51
    Stoper Králik chyboval, ale Linhart nabídnutou šanci nevyužil, jelikož si balon ukopl a gólman mu ho včasným zákrokem sebral.

16
    Jihočeši předvedli pěknou akci. Hanzlík centroval míč do vápna, nepovedenou střelu Kaloda tečoval pohotový Němec, ale míč z jeho kopačky šel těsně nad branku.

12
    Němec krásně uvolnil Kaloda, ten ještě vylepšil pozici pro Kadulu, jenž však tísněn branku přestřelil.

Pavel Kortus ml.

Branky: 84. Hovorka – 85. Káčer

SK Dynamo Č. Budějovice: 1. poločas: Daněk – Klesa, Lengyel, Machovec, Hanzlík – Ježdík, Dobal, Rakovan, Kadula – Němec, Kalod. 2. poločas: Daněk (64. Rojík) – A. Dvořák, Novák, Halama, Funda – Molina, Nacho Martinez, Rýdel, Hovorka – Chmelo, Linhart.
    MŠK Žilina: Le Giang – Kadlec, Králik, Leitner, Slaninka – Žilák, Bello, Mravec (77. Mihalík), Káčer – Dedič (57. Zuziak), Guba

Rozhodčí: Jech – Eibl, Peterka