Astana – Botev Plovdiv 0:1 (kon.) | Čichura – Vaduz 0:0 (kon.) | Milsami – Dudelange 1:0 (kon.)
Gandzasar – Aktobe 1:2 (kon.) | FC Santa Coloma – Zrinjski Mostar 1:3 (kon.) | Čelik – Honvéd 1:4 (kon.)
Teteks – Pjunik 1:1 (kon.) | Hibernians – Vojvodina 1:4 (kon.) | Jeunesse Esch – TPS Turku 2:0 (kon.)
Kruoja – Dinamo Minsk 0:3 (kon.) | Keşla FK – Mariehamn 1:1 (kon.) | Flora – Kukësi 1:1 (kon.)
FK Sūduva – Turnovo 2:2 (kon.) | FC Tiraspol – Skonto FC 0:1 (kon.) | Laçi – Differdange 0:1 (kon.)
Kutaisi – Žilina 0:3 (kon.) | Tromsø – Celje 1:2 (kon.) | Prestatyn – FK Liepāja 1:2 (kon.)
Víkingur – Inter Turku 1:1 (kon.) | Levski – Irtyš Pavlodar 0:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – St Patrick´s 2:2 (kon.)
Broughton – Ventspils 1:1 (kon.) | Rudar – Mika 1:0 (kon.) | FK Sarajevo – Libertas 1:0 (kon.)
Fehérvár – Mladost Podgorica 2:1 (kon.) | Crusaders – Rosenborg 1:2 (kon.) | Domžale – Astra Giurgiu 0:1 (kon.)
Drogheda – Malmö 0:0 (kon.) | La Fiorita – Valletta 0:3 (kon.) | Breidablik – FC Santa Coloma 4:0 (kon.)
Reykjavík – Glentoran 0:0 (kon.) | Vestmannaeyjar – HB Tórshavn 1:1 (kon.)
FK Teteks
1:1 (0:0)
Pjunik Jerevan
Čtvrtek 04.07.2013, 17:45 • Nacionalna Arena Filip II Makedonski, Skopje, Makedonie • Evropská liga (předkola)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:37:55)

Dnešní zápas skončil spravedlivou remízou, i když nakonec si vítězství mohli odvést hosté, kteří po brance Ghukase Poghosyana vedli od 81. minuty 1:0. Domácí však měli doslova drtivý závěr, kdy nejprve vyrovnal v poslední minutě řádné hrací doby Iseni a tentýž hráč nakonec ještě mohl strhnout vedení v nastaveném čase na stranu domácího FK Teteks, ale hosty podržel gólman Manukyan. Do odvety je tak stále vše otevřeně, i když díky vstřelenému gólu na hřišti soupeře mají blíž k postupu do dalšího kola fotbalisté Pyuniku.

90+3
    Velká šance domácí Iseniho, střelec vyrovnávacího gólu tentokrát ale v souboji s gólmanem Pyuniku neuspěl, Manukyan má míč ve své moci.

90+2
    A domácí fotbalisté jsou "při chuti", Božinovski rozehrává přímý kop po faulu Ghukase Poghosyana, zkouší přímou střelu na bránu, ale netrefuje cíl.

90
    Teteks právě vstřelil branku!!
    Tak se to přece povedlo! Božinovski rozehrává rohový kop Teteksu a GENC ISENI se prosazuje a vyrovnává stav utkání na 1:1!

90
    Začala poslední minuta řádné hrací doby a domácí tým má k dispozici rohový kop!

88
    Hosté přichází o míč, Gagik Poghosyan fauluje Načevskiho, přesto se domácí k brance soupeře nedostávají.

87
    Střídání v týmu FK Teteks: ze hřiště odchází Micevski, přichází Toševski.

87
    Hostující Malakyan dostává žlutou kartu.

86
    Tentokrát útočí Pyunik, střela Ghukase Poghosyana ale míří mimo bránu.

85
    Pokusit se o vyrovnání může nyní Načevski, jeho střela je ale zblokována, přesto domácí zůstávají v útoku, Božinovski střílí, ale Manukyan chytá.

83
    Domácímu FK Teteks se čas povážlivě krátí, domácí musí napnout veškeré síly do útoku a pokusit se alespoň vyrovnat.

82
    Střídání v týmu FK Teteks: ze hřiště odchází Angelov, přichází Petkovski.

81
    Pyunik právě vstřelil branku!
    Aktivita ve druhém poločase se Pyuniku vyplácí, GHUKAS POGHOSYAN dává po přihrávce Ayvazyana vedoucí branku hostů a zatím jediný a rozdílový gól celého utkání!

78
    Střídání v týmu FK Teteks: ze hřiště odchází Jovanovski, přichází Ristovski.

78
    Tentokrát se provinil Gagik Poghosyan, který za faul na Kralevskiho dostává žlutou kartu.

76
    Hosté ztrácí míč po faulu Ayvazyana, čerstvého muže na hřišti.

75
    Střídání v týmu FC Pyunik: ze hřiště odchází Baloyan, přichází Ayvazyan.

74
    Teteks přichází o míč po nedovoleném zákroku Kralevskiho.

72
    Střídání v týmu FC Pyunik: ze hřiště odchází Sardaryan, přichází Malakyan.

70
    Karetní "hra" pokračuje, již sedmým potrestaným hráčem v utkání je domácí Angelov, který dostává žlutou kartu.

68
    Domácí zkouší hned zaútočit, ale jejich snahu zastavuje odpískaný ofsajd a v něm Iseni.

67
    Ghukas Poghosyan rozehrává rohový kop, je z toho nakonec přímé ohrožení brány, ale míč končí vedle, Mančevski může vykopávat.

66
    Střídání v týmu FC Pyunik: ze hřiště odchází Papikyan, přichází Zakaryan.

65
    Hosté rozehrávají volný kop, konkrétně tradiční exekutor Ghukas Poghosyan, míč se dostává k Minasyanovi, ten střílí, ale netrefuje branku.

64
    Vzápětí fauluje domácí Bejtulaj a dostává za faul na Baloyana žlutou kartu.

63
    Ghukas Poghosyan fauluje Načevskiho, hosté mají k dispozici volný přímý kop.

60
    Ten rozehrává znovu Božinovski, tentokrát je z toho alespoň střela, Micevski střílí, ale netrefuje bránu.

59
    Božinovski rozehrává rohový kop, obrana Pyuniku odvrací, ale pouze na další roh.

58
    Krsteski faulován Baloyanem a i tento faul sudí trestá žlutou kartou.

55
    Hosté ze své šance nic nevytěžili, hrají domácí.

54
    Domácí Načevski je dalším potrestaným hráčem, za faul na Ghukase Poghosyana dostává žlutou kartu, sám faulovaný rozehrává volný kop.

51
    Sardaryan fauluje Despotovskiho, domácí mohou rozehrávat volný kop.

49
    Oba trenéři poslali do druhého poločasu stejné jedenáctky, jako v úvodu zápasu.

47
    Jovanovski se snaží dostat do šance, ale jeho útok zastavuje hvizd rozhodčího, což se domácímu hráči vůbec nelíbí a za protesty dostává žlutou kartu.

46

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 18:47 hodin.

První poločas je u konce, rozhodčí Amhof píská, gólu jsme se tedy nedočkali, ač si, hlavně domácí Teteks, nějaké šance vytvořil. Nicméně ani jedna z nich nebyla gólová, stejně jako na straně Pyuniku, i proto není divu, že na první gól si musíme počkat, minimálně do druhého poločasu.

45
    Božinovski rozehrává rohový kop, míč se dostává k Jovanovskimu, který netrefuje.

44
    Božinovski střílí, Manukyan vyráží na roh.

40
    Začíná poslední pětiminutovka prvního poločasu, stav stále bezbrankový, povede se některému z týmů skórovat ještě do poločasové přestávky?

38
    Gagik Poghosyan faulován Jovanovskim, hosté se dostávají k míči.

35
    Manoyan fauluje Despotovskiho a dostává za tento faul žlutou kartu.

34
    Angelov se zkouší prodrat před hostující branku, ale marně, odpískán ofsajd.

33
    Ghukas Poghosyan rozehrává další volný kop po faulu Micevskiho, ale domácí situaci zvládají.

30
    Je za námi půlhodina hry, stav stále bezbrankový, více ze hry má FK Teteks.

29
    První karetní trest v utkání, hostující Voskanyan fauluje Božinovskiho a rozhodčí tento faul trestá žlutou kartou.

29
    Ten rozehrává Ghukas Poghosyan, je z toho střela, míč má ve své moci Mančevski.

28
    Jovanovski fauluje, hosté budou mít k dispozici volný kop.

26
    Božinovski rozehrává volný kop, ale akce Teteksu končí faulem Micevskiho, hrají hosté.

24
    Jovanovski faulován, provinil se domácí Gagik Poghosyan.

23
    Teteks kombinuje na polovině soupeře, zatím jsou domácí aktivnější, na jejich kontě jsou již čtyři střely mířící mezi tyče, hosté na takovou střelu stále čekají.

21
    Žádné ohrožení domácí brány, hosté nevystřelili.

20
    Domácí se musí opět bránit, Micevski fauluje Ghukase Poghosyana a sám faulovaný bude rozehrávat volný kop.

19
    V krátké době se podruhé dostávají hosté k rozehrání rohu, znovu to bude Ghukas Poghosyan, ale i tentokrát obrana Teteksu situaci zvládla.

17
    Poprvé se k rozehrání rohového kopu dostávají hosté, míč si bere Ghukas Poghosyan, ale obrana Teteksu odvrací nebezpečí.

14
    Teteks nyní svírá soupeře na jeho polovině, hodně aktivní Iseni přechází přes Manukyana, střílí, ale obrana odvrací, domácí však zůstávají v útoku.

12
    Teteks rozehrává volný kop po faulu na Načevskiho, Božinovski rozehrává, míč se dostává k Isenimu, ten pálí, ale netrefuje bránu.

11
    Po faulu na Manoyana rozehrávají hosté volný kop, fauloval domácí Micevski, ale není z toho žádné nebezpečí pro branku domácího FK.

9
    Teteks má k dispozici další rohový kop, míč si bere Načevski, obrana Pyuniku odvrací.

8
    Kralevski fauluje, hosté mají míč.

7
    Žádné nebezpečí pro branku domácího týmu, naopak, nyní se musí mít na pozoru hosté, domácí Iseni rozehrává rohový kop.

6
    Sardaryan faulován, hosté rozehrávají přímý kop.

4
    Božinovski rozehrává roh, Iseni střílí, Manukyan musí zasahovat, dobrá střela!

3
    První střelecký pokus utkání, míč z kopačky domácího Angelova zblokován na roh.

1

FK Teteks: Mančevski – Kralevski, Krsteski, Bejtulaj, Načevski, Despotovski, Božinovski, Jovanovski, Micevski, Iseni, Angelov

FC Pyunik: Manukyan – Haroyan, Manoyan, Hovhannisyan, Gagik Poghosyan, Voskanyan, Minasyan, Papikyan, Ghukas Poghosyan, Sardaryan, Baloyan

Rozhodčí: Amhof – Josipovič, Räber (vš. Švýcarsko).

Vítejte u dnešního onlajn přenosu fotbalového utkání 1. předkola Evropské ligy v jehož rámci přivítá makedonský FK Teteks Tetovo na svém stadionu Nacionalna Arena Filip II Makedonski ve Skopje arménský tým FC Pyunik Jerevan. Utkáním nás provede jako hlavní rozhodčí Švýcar Amhof.

FK Teteks Tetovo
    Tým z Makedonie si právo účasti v předkole Evropské ligy vybojoval cestou vítězsví v domácím poháru, kde ve finále porazila FK Škendija 79 2:1 na penalty. O co více byla sezóna pro Tetovo úspěšná v národním poháru, o to méně pak byla úspěšná v lize, kde se znovu Teteks pouze zachraňoval. Oproti předchozí sezóně, kdy skončil na desátém místě a právo účasti si zajistil až v dodatečné baráži, po této skončené sezóně, kdy Teteks obsadil předposlední místo je jasné, nadcházející sezóna bude v Tetově druholigová!

FC Pyunik Jerevan
    Arménský Pyunik Jerevan je v dnešním souboji mírným favoritem. Nejen proto, že Teteks je v současnosti až druholigovým týmem. V arménské nejvyšší soutěži končí na příčkách nejvyšších. Dokonce se Pyunik představil již několikrát i v předkolech Ligy Mistrů a zvlášť čeští fanoušci si ještě Jerevan pamatují ze soubojů s Viktorií Plzeň v rámci 2. předkola Ligy Mistrů v sezóně 2011/2012, kdy Pyunik na českém týmu ztroskotal po výsledích 0:4 (doma) a 5:1 (venku).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:45.