Tomsk – Kubaň Krasnodar 1:2 (kon.) | Volga Novgorod – Lok. Moskva 1:2 (kon.) | Groznyj – Perm 1:1 (kon.)
FK Achmat Groznyj
1:1 (1:0)
FK Amkar Perm
Sobota 20.07.2013, 19:00 • Stadion im. Akhmat-Khadi Kadyrova, Groznyj • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:55:26)

Dnešní utkání tak skončilo spravedlivou remízou. Domácí sice vyhráli první poločas, ovšem hosté po přestávce vyrovnali, a to zásluhou přesné hlavičky Slováka Martina Jakubka. Kaňkou utkání je fakt, že právě Martin Jakubko utkání nedohrál a ze hřiště musel být odvezen na nosítkách na lékařském vozíku, jednalo se o zranění na levé noze. Oba týmy tak berou z dnešního utkání po jednom bodu.

90+4
    Je tu poslední minuta nastavení, utkání každým okamžikem končí.

90+3
    Čerenčikov nedovoleně zastavuje Lebeděnka a dostává za tento faul žlutou kartu.

90+3
    Mírně aktivnější jsou v závěru hosté.

90+2
    Hosté vhazují z levé strany, v blízkosti rohového praporku, na polovině Těreku.

90+1
    Rozhodčí Kazmenko se rozhodl nastavit čtyři minuty nad rámec devadesáti minut.

90
    Mezitím se již rozběhla poslední minuta řádné hrací doby, podaří se některému z týmů rozhodnout v samém závěru dnešní zápas?

89
    Tentokrát se z trávníku těžko zvedá hostující Georgijev, kterého se snaží jeden z domácích hráčů zvednout z trávníku, marně.

88
    Hosté rozehrávají rohový kop z levé strany, ale domácí si s touto situací dokázali poradit.

86
    Hosté kombinují na levé straně, na polovině soupeře, ale centr z levé strany "sbírá" ze vzduchu Gorodov.

85
    Rychlý protiútok hostů, je to faul Sadajeva, který dostává žlutou kartu.

84
    V této chvíli je jasné, že do zápasu dnes v dresu domácího Těreku nezasáhne český legionář, obránce Martin Jiránek, který zápasu přihlíží z lavičky.

83
    Střídání Martina Jakubka je vynucené, slovenský legionář musel být ze hřiště odvezen lékařským vozíkem kvůli zranění na levé noze, doufejme, že to není nic vážného.

82
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Jakubko, přichází Picuşceac.

82
    Střídání v týmu Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Legear, přichází Rybus.

81
    Maurício obstřeluje zeď a míč letí těsně nad bránu Permu, dobře zahraná standardka!

80
    A Těrek bude mít k dispozici velice dobrou standardní situaci, téměř na samé hranici pokutového území!

79
    Obránci Permu si s celou situací dokázali poradit, ovšem pouze na okamžik, domácí znovu u míče.

78
    Domácí si nyní zahrají rohový kop z levé strany, stupeň nejvyššího ohrožení před brankou Permu.

76
    Další útočná akce domácího týmu končí nezdarem, tentokrát útočným faulem, Narubin vykopává.

75
    Fanoušci Těreku svým pískotem dávají najevo svůj nesouhlas s odchodem Aíltona Almeidy.

74
    Střídání v týmu Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Aílton Almeida, přichází Sadajev.

73
    Jejich útočnou akci však zastavuje ofsajd.

73
    Hodně nepřesný centr do pokutového území Těreku, domácí spěchají do protiútoku.

72
    Rohový kop z levé strany rozehrávají hosté.

70
    Bělorukov zastavuje nedovoleně pronikajícího Kanua, dostává za tento zákrok žlutou kartu.

69
    Další vhazování hostů, opět z levé strany, hra je v těchto fázích velmi vyrovnaná.

67
    Hosté vhazují z levé strany na polovině Těreku.

66
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Vassiljev, přichází Kamešs.

65
    U postranní čáry je již připraven Lotyš Kamešs na střídání, hosté rozehrávají rohový kop z levé strany. Ale rozhodčí pískají faul, přerušení hry, čas na střídání.

64
    Dobře kopnutý kop, na který si nabíhá Antonio Ferreira, ten míč "lízl" hlavou, ale opět pouze do míst, kde stojí Narubin.

63
    Hosté faulují na vlastní polovině, domácí budou rozehrávat volný kop.

61
    Střídání v týmu Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Adílson, přichází Kanu.

60
    Lavička Těreku Groznyj připravuje střídání, po hodině hry je stav nerozhodný 1:1.

59
    Ani jeden z týmů nyní nedokáže udržet míč déle na svých kopačkách.

58
    Překopávaná ve středu hřiště přináší míč domácím, kteří se dostávají ke střele, ale pouze do míst, kde je připravený Narubin.

57
    Domácí vykopávají, ale hosté získávají míč, jsou nyní, po vsřelení gólu, lepším týmem.

55
    Amkar Perm právě vstřelil branku!
    Slovenský legionář ve službách Amkaru Perm MARTIN JAKUBKO si nejlépe naskočil na volný kop z levé strany a přesně hlavičkuje do brány, hosté vyrovnávají!

55
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Gadzjev, přichází Kajumov.

53
    Nebezpečný centr hostů z pravé strany, ale obrana Těreku odvrací.

52
    Hraje se na polovině hřiště, hosté vhazují z levé strany.

51
    Dobře rozehraný volný kop, ale míč končí mimo bránu, hrají domácí.

50
    Jacenko fauluje Kanunnikova na vlastní polovině, hosté rozehrávají.

48
    Groznyj kombinuje před pokutovým územím Permu, ale dobře zasáhl Georgijev, míč končí u Narubina.

47
    Maurício hlavičkuje ve vápně Permu, ale nepřesně, míč končí vedle brány, Narubin vykopává.

46

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 20:03 hodin.

První poločas nabídl jediný gól, a to ve 12. minutě, kdy míč do branky Permu dopravil Lebeděnko, který měl sice trochu štěstí v zakončení, ale i tak byl jeho gól velmi povedený. Jinak jsme sledovali poměrně vyrovnané utkání, s minimem šancí, tak doufejme, že se to ve druhé půli změní k lepšímu a padnou další góly, kterému by zápasu velmi prospěly.

45+2
    Legear ještě dostává žlutou kartu za to, že dohrál situaci, kdy byl pískán ofsajd.

45+1
    Rozhodčí Kazmenko nastaví jednu minutu nad rámec pětačtyřiceti minut.

45
    Kudrjašov byl nyní "sundán", ale přes míč, i tak ho tento zákrok bolí a volá ošetření.

45
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu, vzhledem k množství přerušení bude určitě sudí Kazmenko něco nastavovat.

43
    Hosté kombinují na polovině hřiště.

42
    Rozhodnutí rozhodčích v prvním poločase není příliš přesné, některé karetní zákroky zcela pominuli, některé naopak příliš úzkostlivě pískali.

41
    Docela zvláštní rozhodnutí rozhodčího Kazmenka, ve vápně Těreku byl po akci Martina Jakubka jasně faulován nabíhající Kanunnikov, který ale, dle soudu Kazmenka, faulován nebyl a navíc dostává žlutou kartu za "filmování"!

40
    Prvním potrestaným hráčem utkání je hostující Jakubko, slovenský legionář, který nedovoleně atakuje Adílsona.

39
    Jacenko přenechává Lebeděnkovi, ten ale na pravé straně, na polovině Permu, ztrácí míč.

37
    Z levé strany rozehrával Legear, Belgičan ve službách místního klubu, ale obrana Permu si s celou situací dokázala poradit.

36
    Ivanov je již na hřišti a nyní se dostává ke střele ze střední vzdálenosti, zblokovaná střela, rohový kop pro Těrek.

35
    Ivanov odchází s lékaři týmu za postranní čáru k ošetření, mezitím domácí rozehrávají volný kop, ve vápně si naskakuje Maurício, který usměrňuje míč těsně nad bránu!

34
    Hodně tvrdý skluz hostujícího Bělorukova, kterým zastavil pronikajícího Ivanova na vlastní polovině, to byl zákrok minimálně na žlutou!

Ivanov faulován ve středovém kruhu, domácí rozehrávají.

32
    Jacenko vhazuje z levé strany, ale pouze k soupeři.

31
    Další nepřesnost v útočné fázi fotbalistů Permu, domácí získávají míč.

30
    Po půl hodině hry vedou domácí fotbalisté zásluhou gólu Lebeděnka 1:0, hosté mají optickou převahu, do zakončení se ale zatím nedostávají.

29
    Míč u Gorodova, který vykopává.

28
    Hosté kombinují na polovině Permu.

27
    Nedorozumění v koncovce v podání Jakubka a Kanunnikova.

25
    Fotbalisté Permu drží míč na svých kopačkách, ovšem nyní faulují Jacenka.

24
    Změna – vhazovat na polovině Permu budou domácí, což se nelíbí hostům, ale nic na tomto rozhodnutí nezmění.

23
    Nakonec je z toho centr Kudrjašova do vápna soupeře, ale obrana odkopává.

22
    Domácím kombinují na polovině hřiště.

20
    To nebyl špatně kopnutý kop Georgijeva, míč se pouze otřel o boční síť.

19
    Nebezpečí pro obranu Těreku, hosté budou rozehrávat volný kop z těsné blízkosti pokutového území!

18
    Hraní rukou nyní píská rozhodčí Mauríciovi v pokutovém území soupeře, útočná akce Těreku končí.

17
    Z hlediště se ozývá pískot, diváci nesouhlasí s odpískáním faulu domácího Lebeděnka na půli hřiště.

16
    Hraje Perm, Jacenko musel odkopnout míč Zanevovi na roh. Ten z levé strany rozehrává Georgijev, ale míč získávají domácí.

15
    Hosté faulují na půlící čáře, Ivanov byl nedovoleně zastaven.

14
    Dlouhý odkop Gorodova, domácí opět v těsné blízkosti pokutového území soupeře.

12
    Těrek Groznyj právě vstřelil branku!
    Obrana Permu nyní neskutečně zaváhala, mezi třemi obránci prošel IGOR LEBEDĚNKO a pod padajícím Narubinem dokázal dopravit míč do brány, domácí vedou 1:0.

11
    Legear již nestihl míč na hrací ploše, Narubin bude vykopávat.

10
    Chaotická rozehrávka domácích, nakonec přichází faul na Ivanova, provinil se Jakubko.

9
    Zatím sledujeme poměrně opatrný fotbal.

8
    Střelecký pokus Gadzjeva končí hodně daleko od brány.

6
    Aílton Almeida se málem dostal do samostatného úniku, ale v poslední chvíli se mu do cesty postavil obránce Amkaru a míč mu odebral.

5
    Zaznamenáváme první střelecký pokus, na svědomí ho má domácí Lebeděnko, míč ale končí vysoko nad bránou.

4
    Autové vhazování Kudrjašova na polovině Permu.

3
    Domácí kombinují na polovině soupeře.

2
    Georgijev vrací míč zpět do zadních řad.

1

Utkání začne za malý okamžik.

Těrek Groznyj: Gorodov – Jacenko, Kudrjašov, A. Ferreira, Ojala, Ivanov, Adílson, Legear, Maurício, Lebeděnko, Aílton Almeida

FK Amkar Perm: Narubin – Bělorukov, Širakov, Čerenčikov, Zanev, Gadzjev, Peev, Georgijev, Vassiljev, Jakubko, Kanunnikov

Rozhodčí: Kazmenko – Mosjakin, Deušev.

Vítejte u onlajn přenosu utkání druhého kola ruské Premier Ligy, v němž domácí Těrek Groznyj přivítá FK Amkar Perm. Utkání se odehraje na Stadion im. Akhmat-Khadi Kadyrova v Grozném a provede jím trojice ruských rozhodčích, hlavní Kazmenko a asistenti Mosjakin s Deušev.

TĚREK GROZNYJ
    Domácí fotbalisté v úvodním ligovém kole vyšli na prázdno, když v Rostově podlehli místnímu FK 1:2. Ovšem samotné utkání se vyvíjelo pro Těrek velmi nadějně, v 71. minutě se prosadil z pokutového kopu Ailton, ovšem domácí v 89. minutě vyrovnali také z penalty a nakonec přidali i vítěznou branku ve druhé minutě nastaveného času, prosadil se podruhé Arťom Dzjuba.

FK AMKAR PERM
    Perm má na svém kontě po prvním kole plný počet bodů, když na svém hřišti přehrál Tom Tomsk 2:0. Zajímavostí je, že obě branky padly z pokutového kopu a oba góly vstřelil Georgij Pejev. Hosté hráli od 9. minuty bez vyloučeného Vladimíra Rykova.