CSKA Moskva – Kubaň Krasnodar 1:0 (kon.) | Spartak – Kazaň 0:0 (kon.) | Samara – Tomsk 1:0 (kon.)
FK Krasnodar – Dynamo 1:1 (kon.)
FK Krasnodar
1:1 (1:0)
Dynamo Moskva
Neděle 18.08.2013, 18:15 • Stradion Kubáň, Krasnodar • Ruská Premier Liga

Je tady závěr utkání, které ukončil sudí Aleksandrovič Kazmenko. Zápas nakonec končí smírně remízou 1:1. Dlouho to vypadalo na těsnou výhru domácího celku po brance Wandersona v 9. minutě, ale ve 83. minutě srovnal střídající Panjukov... Do konce utkání se již nic nestalo a oba celky po kvalitním fotbale odcházejí smírně, každý s bodem. To je od nás vše. Děkujem za pozornost! (20:12:21)

93
    Joaozinho upaloval z brejku na bránu Dinama, poté ale zpoza 16ky mířil svou levou nohou hodně mimo bránu hostů a z šance je tak pouze odkop od brankáře Berezovského.

93
    Krasnodar se ubránil, sám může dopředu.

92
    Moskvané budou zahrávat standartku na půlce domácích.

91
    Wanderson střílí z vně pokutového území těsně nad bránu!

91
    4 minuty navíc přidá sudí utkání.

90
    Domácí teď na půce Dinama kombinují a chtějí si něco vytvořit, utkání ještě není u konce.

89
    Granat dostal od sudího žlutou kartu za nebezepčou hru na zemi.

88
    Nyní i na druhé straně zahrozil Joaozinho, ale jeho střelu z otočky brankář Dinama bez problému chytil.

87
    Noboa se provinil proti pravidlům, když se dopustil útočného faulu v souboji o míč.

85
    Hosté stále tlačí a kombinují na půlce Krasnodaru.

83
    Dinamo Moskva právě vstřelilo branku!
    AMDREJ PANJUKOV poté, co střelil Noboa břevno, on trefuje přesně. Hlavička pod víko brány. 1:1!

82
    Dinamo nastřelilo břevno! Noboa byl velmi blízko hlavičkou.

82
    Hosté u míče, žeby konečně teď?

80
    FC Krasnodar střídá: zraněného Tubiče nahradí Nakušev.

79
    Dinamo Moskva střídá: Smolov má dohráno a odchází ze scény, místo něj se na plac podívá Panjukov.