Norimberk – Hertha 2:2 (kon.) | Dortmund – Braunschweig 2:1 (kon.)
2:1 (0:0)
Eintracht Braunschweig
Neděle 18.08.2013, 17:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Německá Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:23:50)

Borussia nakonec ubránila jednobrankový náskok a fotbalisté ve žlutočerném se mohou radovat z vítězství 2:1 a ze zisku tří bodů. Dortmund dostal do vedení až v 75. minutě střídající Hofmann. Od té doby byli domácí jasně lepší a doslova drtili svého soupeře, čehož následkem byl pokutový kop, odpískaný v 85. minutě proti Braunschweigu. Minutu poté ji proměnil Reus a zdálo se, že domácí již zápas v pohodě dohrají. Pak však hosté vybojovali rohový kop a Lewandowski nechal zakončit Kratze, který se trefil hlavou a snížil na konečných 1:2.

90+2
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Henrich Mchitarjan, přichází Marvin Ducksch.

90+1
    Dvě minuty nastaví sudí Sippel nad rámec základní hrací doby.

90
    Je tu devadesátá minuta, publikum po třech gólech konečně ožilo a utkání se bude dohrávat ve skvělé atmosféře.

89
    Braunschweig právě vstřelil branku!
    No vida! A hosté se trefují, když se z rohového kopu dokázal hlavou prosadit KEVIN KRATZ, kterého na bližší tyči nepokryl Lewandowski.

88
    Hosté se dostávají k rozehrání volného kopu, nakonec je z toho rohový kop.

86
    Dortmund právě vstřelil branku!
    MARCO REUS se z penalty nemýlí a trefuje to přesně – k tyči, na opačnou stranu, než "šel" gólman Davari a domácí vedou již o dvě branky.

86
    Bičakčić fauluje Hofmanna a sudí nezaváhal ani na okamžik, pokutový kop.

85
    Byla nařízena penalta pro Dortmund.

84
    Hosté se snaží zatlačit soupeře na jeho polovinu, ale po chvilce ztrácí míč.

82
    Povedená střela Lewandowskiho ze střední vzdálenosti, míč letí zhruba metr nad bránu. Navíc byl míč tečován, je to rohový kop.

81
    Weidenfeller si nyní pohrál s nervovou soustavou domácích fans, ale nakonec včas rozehrál.

80
    Začíná poslední desetiminutovka dnešního utkání, závěr bude pro hosty hodně těžký, Borussia má drtivý tlak.

79
    Hummels se do zakončení z pravé strany nedostal.

77
    Střídání v týmu Braunschweiger TSV Eintracht 1895: ze hřiště odchází Dennis Kruppke, přichází Orhan Ademi.

75
    Tentokrát to již vyšlo! Hosté se nestačili vrátit, domácí zaútočili po pravé straně a do zakončení na hranici malého vápna se dostal JONAS HOFMANN, který přesnou střelou ke vzdálenější tyči dává první gól utkání.