Admira Praha – Převýšov 0:0 (kon.) | Karlovy Vary – Chrudim 3:3 (kon.) | Čáslav – Sparta B 1:2 (kon.)
H. Měcholupy – Strakonice 2:4 (kon.) | Štěchovice – Meteor 3:0 (kon.) | Roudnice – Kolín 1:1 (kon.)
Jirny – Zápy 2:1 (kon.)
TJ Štěchovice
3:0 (1:0)
FK Meteor Praha VIII
Neděle 18.08.2013, 17:00 • TJ Štěchovice • Česká fotbalová liga

Domácí hráči tak nyní oslavují historicky první výhru v ČFL. To je z mé strany vše. Sportu zdar. (18:58:03)

Mužem dnešního zápasu nemůže být nikdo jiný než Stanislav Hřebeček, který dal první rozhodující gól a na druhý pojišťující krásně nacentroval. Zopakuje svůj výkon proti Dukle? To se dozvíme v úterý od 17:30, kdy Štěchovice hostí v domácím poháru ligového účastníka Duklu Praha.

A je za námi i krásný druhý poločas ve kterém jsme viděli dvě branky. Hosté ve druhém poločase předvedli velmi špatný výkon když si nevytvořili ani náznak větší šance. Zato domácí útočili co to šlo a postupně navýšil účet Jelínek a Cienciala. Štěchovice předvedli krásný výkon a zaslouženě vyhrávají.

90
    Štěchovice právě vstřelily branku!

Ještě třetí gól v síti Meteoru, míč se dostal před prázdnou bránu a JAKUB CIENCIALA tak neměl problém zavěsit.

90
    Za ovací publika odstupuje hrdina zápasu Stanislav Hřebeček, poslední vteřinky odehraje Jan Lukeš.

89
    Nepřesnosti teď na obou stranách, utkání se prakticky pouze dohrává.

87
    Krásná střela Štefana, tvrdá rána letěla těsně nad břevno Sňozíkovi branky.

86
    Nepřesná rozehrávka Maříka zkazila útok domácích.

84
    Hostům se nepovedlo prorazit v útoku a tak Maxa stáhl Hřebečka na útočné polovině. Vše se obešlo bez karty.

83
    Čtvrté střídání na domácí straně, ze hřiště odešel Stanislav Kodr a na poslední minutky přišel Jakub Cienciala.

81
    Hráči Meteoru se snaží o snížení, ale jejich snahu kazí časté nepřesnosti.

79
    Hruškův centr jemně lízl Frantl, balon následně obletěl do zápezí a pro Sňozíka nebylo žádné nebezpečí.

78
    Poslední páté střídání Meteoru, odešel Jan Fíček a na závěr nastoupil Jan Frantl.

78
    Střídání na domácí straně, odešel Marek Šittich kterého nahrazuje Stanislav Mařík.

76
    Jandův centr na Fíčka byl sice přesný, ale mezi oběma spoluhráči byl bezchybný Sňozík.

75
    Další z řady přímáků Hřebečka, našel Nováka který hlavičkoval mimo.

Na dnešním zápase se sešlo 450 diváků.

74
    Meteor se nám nyní dostává do mírnějšího tlaku, ale stejně jako po celý zápas se nedokáže dostat ke střele.