Norimberk – Hertha 2:2 (kon.) | Dortmund – Braunschweig 2:1 (kon.)
2:2 (1:0)
Hertha BSC
Neděle 18.08.2013, 15:30 • Grundig-Stadion, Nürnberg • Německá Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:21:06)

Je konec. Oba týmy se rozchází po remíze 2:2 se ziskem jednoho bodu a nutno dodat, že je to výsledek naprosto zasloužený. Domácí dlouho vedli, ale ve druhém poločase dokázali hosté průběhu zápasu otočit, když se nejprve radovali z vyrovnávacího gólu Alaguiho. V 78. minutě proměnil nařízený pokutový kop Ronny a s ambicemi domácích to nevypadalo vůbec růžově. Naštěstí pro domácí fanoušky se trefil náramně Kijotake v předposlední minutě a zajistil tak alespoň bod pro 1. FC Norimberk.

90+1
    Ovšem sudí nastaví pouze jednu minutu, to je již hodně málo pro vstřelení rozhodujícího gólu.

90
    Je tu devadesátá minuta, publikum bouří, domácím se podařilo vyrovnat.

89
    Nürnberg právě vstřelil branku!
    Krásně trefené! HIROŠI KIJOTAKE míč náramně zatočil do branky, přesně ke vzdálenější tyči, Kraft byl na jeho pokus krátký!

88
    Velice dobrá standardní situace pro Norimberk, Brooks fauluje Ginczeka v těsné blízkosti pokutového území Herthy!

88
    Chendler má nyní hodně prostoru na pravém křídle, postupuje k pokutovému území soupeře.

86
    Ginczek nedosáhl na centr z levé strany, míč mu sjel po rameni a chytá ho Kraft.

85
    Míč v rukavicích Schäfera, který rychle rozehrává, domácím nyní hodně rychle čas utíká.

84
    Kijotake rozehrál z pravé strany volný přímý kop, je to centr do pokutového území, hlavička jednoho z domácích hráčů posílá míč nad branku.

83
    Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Alexander Baumjohann, přichází John Anthony Brooks.

82
    Holland nedovoleně zastavuje Drmiće, pískán faul.

81
    Norimberk kombinuje na polovině soupeře.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka a domácí již prohrávají o jeden gól, dokáží vyrovnat?

78
    Hertha právě vstřelila branku!
    Hosté otáčí zápas a díky proměněné penaltě RONNYHO jdou do vedení na 2:1!

77
    Nepříjemná komplikace pro domácí, Pinola fauluje Baumjohanna uvnitř pokutového území a sudí píská pokutový kop!

77
    Byla nařízena penalta.

Martin Dvořák

Branky: 40. Drmić (Ginczek), 89. Kijotake – 61. Allagui (Baumjohann), 78. Ronny (pen.)

Karty:   8. Dabanlı (NUR), 27. Feulner (NUR), 53. Pinola (NUR), 69. Stark (NUR), 71. Chandler (NUR) – 32. Pekarík (HER), 53. Baumjohann (HER)

1. FC Norimberk: Schäfer (C) – Feulner (58. Chandler), Dabanlı, Pogatetz, Pinola – Stark (71. Esswein), Balitsch, Kijotake – Mak (64. Frantz), Ginczek, Drmić
    Hertha BSC: Kraft – Pekarík, Langkamp, Janker (66. Ronny), Holland – Allagui (66. Wagner), Lustenberger (C), Baumjohann (83. Brooks), Hosogaj, Ben-Hatira – Ramos

Rozhodčí: Winkmann – Borsch, Assmuth