Kolumbie – Ekvádor 1:0 (kon.) | Kazachstán – Faerské ostrovy 2:1 (kon.) | Rusko – Lucembursko 4:1 (kon.)
Česko – Arménie 1:2 (kon.) | S. Makedonie – Wales 2:1 (kon.) | Norsko – Kypr 2:0 (kon.)
Malta – Dánsko 1:2 (kon.) | Rumunsko – Maďarsko 3:0 (kon.) | Turecko – Andorra 5:0 (kon.)
Ukrajina – San Marino 9:0 (kon.) | Lotyšsko – Litva 2:1 (kon.) | Bosna – Slovensko 0:1 (kon.)
Gruzie – Francie 0:0 (kon.) | Slovinsko – Albánie 1:0 (kon.) | Švýcarsko – Island 4:4 (kon.)
Estonsko – Nizozemsko 2:2 (kon.) | Finsko – Španělsko 0:2 (kon.) | Irsko – Švédsko 1:2 (kon.)
Sev. Irsko – Portugalsko 2:4 (kon.) | Srbsko – Chorvatsko 1:1 (kon.) | Itálie – Bulharsko 1:0 (kon.)
Německo – Rakousko 3:0 (kon.) | Lichtenštejnsko – Řecko 0:1 (kon.) | Polsko – Černá Hora 1:1 (kon.)
Skotsko – Belgie 0:2 (kon.) | Anglie – Moldavsko 4:0 (kon.)
Irsko
1:2 (1:1)
Švédsko
Pátek 06.09.2013, 20:45 • Aviva Stadium (Dublin) • Kvalifikace MS (Evropa)

To je z Dublinu vše. Příjemný zbytek pátečního večera. (22:40:53)

Do utkání vstoupilo lépe Irsko, které bylo lepším týmem a šlo po zásluze do vedení, když se prosadila domácí modla Keane. Ještě do poločasu vyrovnal Elmander. Úvod druhého poločasu patřil opět Irsku, ale branku tentokrát vstřelilo Švédsko, jmenovitě Svensson. Domácí byli od obdržené branky aktivnějším týmem, ale na švédskou obranu se jim již nedopařilo vyzrát. A tak se z cenné výhry 1:2 raduje Švédsko, které svému dnešnímu soupeři odskakuje na rozdíl tří bodů a posouvá se na druhou příčku skupiny C.

90+3
    Před švédskou branku lítá jeden centr za druhým. Irsko dává do závěrečných minut vše.

90+2
    Švédsko šetří čas střídáním. Ze hry odchází pomalým krokem Elmander, kterého nahradí Olsson.

90+1
    Irové hrají vabank.

90
    Sudí Skomina nastaví 3 minuty!

88
    Obléhání švédské svatyně ukončil centrem Whelan, který našel na zadní tyči Longa. Jeho hlavička však postrádala na razanci, a tak ji Isaksson bez problémů chytil.

86
    Švédsko je zatažené a pozorně brání. Irové jsou naopak nastěhováni kolem pokutového území Švédska. Závěrečné minuty budou velmi zajímavé.

84
    Irové vrhají veškeré své síly do útoku!

83
    Rychlý protiútok Švédska končí pouze rohovým kopem.

81
    Whelan zatáhl za dres Kačanikliće a obdržel žlutou kartu.

80
    Cox nevyzrál na Antonssona a míč skončil až v zázemí. Švédský brankář s rozehrávkou příliš nepospíchá a koleduje si o žlutou kartu.

78
    V Dublinu panuje parádní fotbalová atmosféra. Diváci jsou tady určitě dvanáctým hráčem na hřišti. To bude Irsko v závěru zápasu potřebovat.

76
    Irsko začíná mít velký tlak. Švédsko se vysvobozuje pouze odkopávanými míči.

74
    Irsko střídá. McClean už toho má plné zuby, tak jej na hřišti musí nahradit Pilkington.

73
    Cox napadal švédskou rozehrávku a následně vybojoval míč, který ihned předložil Longovi. Ten mohl centrovat na malé vápno, kde stál osamocený Keane, ale Long si míč zasekl a poté hledal své spoluhráče ze druhé vlny. Bohužel pro Irsko nebyl ve druhé vlně žádný irský fotbalista. Keane se nyní na svého spoluhráče zlobí. Long se drží za hlavu.

72
    Na dlouhý nákop do šestnáctky si naběhl až z obranných řad Dunne. Jeho hlavička však švédskou branku neohrozila.