Kolumbie – Ekvádor 1:0 (kon.) | Kazachstán – Faerské ostrovy 2:1 (kon.) | Rusko – Lucembursko 4:1 (kon.)
Česko – Arménie 1:2 (kon.) | S. Makedonie – Wales 2:1 (kon.) | Norsko – Kypr 2:0 (kon.)
Malta – Dánsko 1:2 (kon.) | Rumunsko – Maďarsko 3:0 (kon.) | Turecko – Andorra 5:0 (kon.)
Ukrajina – San Marino 9:0 (kon.) | Lotyšsko – Litva 2:1 (kon.) | Bosna – Slovensko 0:1 (kon.)
Gruzie – Francie 0:0 (kon.) | Slovinsko – Albánie 1:0 (kon.) | Švýcarsko – Island 4:4 (kon.)
Estonsko – Nizozemsko 2:2 (kon.) | Finsko – Španělsko 0:2 (kon.) | Irsko – Švédsko 1:2 (kon.)
Sev. Irsko – Portugalsko 2:4 (kon.) | Srbsko – Chorvatsko 1:1 (kon.) | Itálie – Bulharsko 1:0 (kon.)
Německo – Rakousko 3:0 (kon.) | Lichtenštejnsko – Řecko 0:1 (kon.) | Polsko – Černá Hora 1:1 (kon.)
Skotsko – Belgie 0:2 (kon.) | Anglie – Moldavsko 4:0 (kon.)
Norsko
2:0 (1:0)
Kypr
Pátek 06.09.2013, 19:00 • Oslo - Ullevaal • Kvalifikace MS (Evropa)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:53:45)

Dnešní utkání skončilo zaslouženým vítězstvím Norska v poměru 2:0. Ve druhém poločase se gólově prosadil King, který tak stanovil konečnou podobu skóre a rozhodl o zisku tří bodů pro favorizované Norsko.

90+2
    Rozhodčí nastavil dvě minuty nad rámec základních devadesáti minut, závěr zápasu se blíží.

90
    Devadesátá minuta právě začala, hosté se i v posledních vteřinách zápasu brání.

89
    Domácí kombinují na půli hřiště, utkání se již dohrává.

87
    Norové rozehrávají volný kop z pravé strany, ale to nebyl dobře rozehraný kop, hosté mohou zaútočit.