Kolumbie – Ekvádor 1:0 (kon.) | Kazachstán – Faerské ostrovy 2:1 (kon.) | Rusko – Lucembursko 4:1 (kon.)
Česko – Arménie 1:2 (kon.) | S. Makedonie – Wales 2:1 (kon.) | Norsko – Kypr 2:0 (kon.)
Malta – Dánsko 1:2 (kon.) | Rumunsko – Maďarsko 3:0 (kon.) | Turecko – Andorra 5:0 (kon.)
Ukrajina – San Marino 9:0 (kon.) | Lotyšsko – Litva 2:1 (kon.) | Bosna – Slovensko 0:1 (kon.)
Gruzie – Francie 0:0 (kon.) | Slovinsko – Albánie 1:0 (kon.) | Švýcarsko – Island 4:4 (kon.)
Estonsko – Nizozemsko 2:2 (kon.) | Finsko – Španělsko 0:2 (kon.) | Irsko – Švédsko 1:2 (kon.)
Sev. Irsko – Portugalsko 2:4 (kon.) | Srbsko – Chorvatsko 1:1 (kon.) | Itálie – Bulharsko 1:0 (kon.)
Německo – Rakousko 3:0 (kon.) | Lichtenštejnsko – Řecko 0:1 (kon.) | Polsko – Černá Hora 1:1 (kon.)
Skotsko – Belgie 0:2 (kon.) | Anglie – Moldavsko 4:0 (kon.)
Srbsko
1:1 (0:0)
Chorvatsko
Pátek 06.09.2013, 20:45 • Stadion Crvena Zvezda • Kvalifikace MS (Evropa)

Já se tímto s vámi loučím, děkuji za pozornost a u dalších onlajnů na počtenou. (22:55:54)

Srbové díky dnešní remíze již naprosto definitivně vědí, že do Brazílie nepojedou. I Chorvaté ztratili, Belgičané zvítězili ve Skotsku, na první místo zaručující přímý postup tak chorvatský tým ztrácí 5 bodů.

Červené karty: 3-1

Je po zápase. Viděli jsme tvrdé a bojovné utkání, kterému na druhou stranu chyběla fotbalová krása. O aktivní hru se sice snažili domácí fotbalisté, po brance Maria Mandžukiče ovšem vedl chorvatský tým. V 66. minutě ovšem hlavou vyrovnal Aleksandar Mitrovič.

Obzbláště horkých bylo posledních patnáct minut, během pěti minut viděl červenou kartu domácí Matič i hostující Šimunič. Žádné další góly ovšem nepřišly, utkání tak skončilo nerozhodně 1:1.

90+4
    Asi poslední akce Srbů, po centru Sulejmaniho vracel míč do vápna Tadiče, nikoho však nenašel.

90+1
    Stipe Pletikosa natahuje čas, Chorvatům tak remíza bude nejspíše stačit.

90
    Felix Brych nastavil čtyři minuty.

89
    Nadějná akce Chorvatů, centr Perišiče však našel jen rukavice připraveného Stojkoviče.

86
    Další karta, tentokráte žlutá pro Darija Srnu. Následný centr Sulejmaniho Chorvaté tentokráte odvrátili.

85
    Srbové měli dobrou šanci na rozhodnutí. Opět v tom prsty měli Sulejmani s Mitrovičem. Jeho hlavička však našla jen připraveného Pletikosu.

84
    Emoce zuří na obou stranách, hraje se velmi tvrdě.

82
    Je připomeňme, že oba trenéři již využili všechny tři možná střídání.

80
    Poměr hráčů na hřišti je vyrovnán! Po rohu Chorvatů se Miralem Sulejmani řítil do brejku, ještě na vlastní půlce unikl Josipu Šimuničovi a ten ho nevybíravým zákrokem poslal k zemi. Zasloužená červená.

79
    Naposledy střídají i Srbové, Markoviče nahradil Radosav Petrovič.

79
    Chorvaté vycítili šanci ke třem bodům a nyní mají převahu.

77
    Chorvaté naposledy střídají, Ivana Rakitiče na hřišti nahradil Nikica Jelavič.

75
    Velká nepříjemnost pro domácí tým. Nemanja Matič přistoupil k Vukojevičovi pozdě a po druhé žluté kartě musí do šaten!