Kolumbie – Ekvádor 1:0 (kon.) | Kazachstán – Faerské ostrovy 2:1 (kon.) | Rusko – Lucembursko 4:1 (kon.)
Česko – Arménie 1:2 (kon.) | S. Makedonie – Wales 2:1 (kon.) | Norsko – Kypr 2:0 (kon.)
Malta – Dánsko 1:2 (kon.) | Rumunsko – Maďarsko 3:0 (kon.) | Turecko – Andorra 5:0 (kon.)
Ukrajina – San Marino 9:0 (kon.) | Lotyšsko – Litva 2:1 (kon.) | Bosna – Slovensko 0:1 (kon.)
Gruzie – Francie 0:0 (kon.) | Slovinsko – Albánie 1:0 (kon.) | Švýcarsko – Island 4:4 (kon.)
Estonsko – Nizozemsko 2:2 (kon.) | Finsko – Španělsko 0:2 (kon.) | Irsko – Švédsko 1:2 (kon.)
Sev. Irsko – Portugalsko 2:4 (kon.) | Srbsko – Chorvatsko 1:1 (kon.) | Itálie – Bulharsko 1:0 (kon.)
Německo – Rakousko 3:0 (kon.) | Lichtenštejnsko – Řecko 0:1 (kon.) | Polsko – Černá Hora 1:1 (kon.)
Skotsko – Belgie 0:2 (kon.) | Anglie – Moldavsko 4:0 (kon.)
Polsko
1:1 (1:1)
Černá Hora
Pátek 06.09.2013, 20:45 • Národní stadion, Varšava. • Kvalifikace MS (Evropa)

Diváci bučí, pískají. Zloba směřuje na rozhodčího dnešního klání, zlobí se i domácí fotbalisté. Ale na výsledku 1:1 už nic nezmění. Poláci měli výborný vstup do utkání, přestože jako první inkasovali. Lewandowski dokázal vyrovnat a domácí měli v první půli i další šance, ale žádnou z nich už neproměnili. Ve druhé půli měla mírně navrch Černá Hora, především v posledních deseti minutách spálili hosté dvě velké příležitosti. Remíza je rozhodně spravedlivá. Přeji příjemný zbytek večera! (22:47:36)

90+5
    Neuvěřitelné vyvrcholení střetnutí! Poláci z poslední akce skórovali, po obrovském závaru před brankou Božoviće napálil balon do sítě Lewandowski. Celý stadion vybuchl radostí, šťastný střelec běžel k rohovému praporku a zavalili ho spoluhráči. Jenže gól neplatí, sudí jasným gestem ukazuje, že byli domácí v ofsajdu.

90+2
    Szukala trefil vzápětí před brankou soupeře místo poskakujícího míče pouze protihráče Saviće. Hra je přerušena.

90+1
    Žluté napomenutí pro Szukalu, který je teprve prvním potrestaným hráčem domácích.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty. Povede se některému z týmů strhnout vyrovnaný zápas na svoji stranu?

88
    Vukcević zůstává ležet na trávníku. Spěchají k němu lékaři, ostatní hráči využívají krátkou přestávku k rychlému občerstvení.

86
    Bećiraj se mohl po pár vteřinách stát hrdinou, ale jeho střelecký pokus z dobré pozice zlikvidoval Boruc. Hosté mají k úspěchu bezesporu blíže.

85
    Bećiraj se podívá na hřiště, zápas naopak skončil pro Damjanoviće.

83
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ani jeden tým se nechce spokojit s remízou. Klich u postranní čáry před zraky všech střídajících hráčů i trenérů fauloval. Hosté budou z těchto míst zahrávat standardku.

81
    Tohle mohlo skončit gólem! Vukcević se protáhl středem hřiště, narazil si s Damjanovićem a spoluhráč ho vzápětí oslovil další přesnou přihrávkou. Vukcević byl pár kroků před malým vápnem ve slušné šanci, jenže míč trestuhodně netrefil.

80
    Mierzejewski teď nestřílel ani nepřihrával. Ze strany zkrátka napálil balon úplně vedle brány. S míčem kombinují fotbalisté Černé Hory.

78
    V těsném ofsajdu byl přistižený Wszolek. Polsko má teď více ze hry, ale domácím chybí přesná finální přihrávka či úspěšná střela.

76
    Mierzejewski se ihned zapojil do akce. Jeho přihrávka ovšem do vápna neprošla, Polsko bude muset s útočnou akcí začít znovu od poloviny hřiště.

75
    Zielinski opouští hřiště, jeho čas se naplnil. Vystřídal ho Mierzejewski.

73
    Utkání znovu nabralo na tempu, útočí Polsko. Lewandowskiho při pokusu o hlavičku zalehl Džudović. Faul se nepíská, míč skončil v zámezí a hostující gólman bude rozehrávat.

71
    Šance na druhé straně! Domácí otočili hru, na centr ze strany si naskočil Blaszczykowski a pořádně protáhl brankáře Božoviće. Ten předvedl reflexivní zákrok, balon vytáhl nad břevno.

69
    Další rychlý útok hostujícího mužstva. Černohorci vybojovali alespoň roh, balon pošle do ohně Drinčić.

68
    Černá Hora mohla slavit! Domácí zaspali, soupeř je přelstil na levé straně a po přihrávce Drinčiće měl velkou šanci Damjanović. Do míče se opřel na penaltovém puntíku, ale střela se mu nepovedla. Z výhodné pozice vysoko přestřelil. Polákům však jistě zatrnulo.