Kolumbie – Ekvádor 1:0 (kon.) | Kazachstán – Faerské ostrovy 2:1 (kon.) | Rusko – Lucembursko 4:1 (kon.)
Česko – Arménie 1:2 (kon.) | S. Makedonie – Wales 2:1 (kon.) | Norsko – Kypr 2:0 (kon.)
Malta – Dánsko 1:2 (kon.) | Rumunsko – Maďarsko 3:0 (kon.) | Turecko – Andorra 5:0 (kon.)
Ukrajina – San Marino 9:0 (kon.) | Lotyšsko – Litva 2:1 (kon.) | Bosna – Slovensko 0:1 (kon.)
Gruzie – Francie 0:0 (kon.) | Slovinsko – Albánie 1:0 (kon.) | Švýcarsko – Island 4:4 (kon.)
Estonsko – Nizozemsko 2:2 (kon.) | Finsko – Španělsko 0:2 (kon.) | Irsko – Švédsko 1:2 (kon.)
Sev. Irsko – Portugalsko 2:4 (kon.) | Srbsko – Chorvatsko 1:1 (kon.) | Itálie – Bulharsko 1:0 (kon.)
Německo – Rakousko 3:0 (kon.) | Lichtenštejnsko – Řecko 0:1 (kon.) | Polsko – Černá Hora 1:1 (kon.)
Skotsko – Belgie 0:2 (kon.) | Anglie – Moldavsko 4:0 (kon.)
Lotyšsko
2:1 (2:1)
Litva
Pátek 06.09.2013, 20:10 • Skonto stadions, Riga • Kvalifikace MS (Evropa)

Do druhého poločasu vstoupili hosté hodně aktivně a snažili se o rychlé vyrovnání, které se jim ovšem nepodařilo. Naopak na druhé straně mohli udeřit domácí, ale ani po velkých příležitostech gól nevstřelili. Stav zápasu 2:1. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 46%/54%.
    Celkem střel: 11/8.
    Rohové kopy: 4/2.
    Fauly: 11/11.
    Žluté karty: 2/3. (22:05:02)

90+4
    Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Rudněvs, přichází Rode.

90+3
    Na druhé straně získává Šabala cenné vteřiny.

90+2
    Do zakončení se dostával na zadní tyči Česnauskis E., ale neprotlačil se k hlavičce.

90+2
    Litva opět nastěhovaná před šestnáctkou soupeře.

90+1
    Hlavní sudí dnešního zápasu nastavuje ještě 4 minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.

90
    Od rohového praporku poslal Caupa do náručí hostujícího brankáře Karčemarskase.

89
    Na druhé straně se dostal do velké šance opět Cauna, kterého vychytal hostující gólman. Následuje rohový kop.

88
    Centr z kopačky Viciuse však nebyl přesný. Hrají domácí.

88
    Litva po delší době nastěhovaná na polovině soupeře.

86
    Za ostřejší zákrok dostává žlutou kartu také hostující Mikuckis.

86
    Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Kalonas, přichází Česnauskis E..

85
    Další velká možnost domácího Cauny, který pálil z hranice šestnáctky vysoko nad.

84
    Lotyšsko však stále více kontroluje závěr zápasu a svého soupeře téměř do ničeho nepouští.

83
    Do obrovské šance se dostal z protiútoku domácí Šabala, kterého vychytal Karčemarskas a po něm do další příležitosti Caupa, ale trestuhodně přestřeluje prázdnou bránu!

82
    Pokračuje dobývání domácí brány, která je zatím odolná vůči jakýmkoliv pokusům o pokoření.