Kolumbie – Ekvádor 1:0 (kon.) | Kazachstán – Faerské ostrovy 2:1 (kon.) | Rusko – Lucembursko 4:1 (kon.)
Česko – Arménie 1:2 (kon.) | S. Makedonie – Wales 2:1 (kon.) | Norsko – Kypr 2:0 (kon.)
Malta – Dánsko 1:2 (kon.) | Rumunsko – Maďarsko 3:0 (kon.) | Turecko – Andorra 5:0 (kon.)
Ukrajina – San Marino 9:0 (kon.) | Lotyšsko – Litva 2:1 (kon.) | Bosna – Slovensko 0:1 (kon.)
Gruzie – Francie 0:0 (kon.) | Slovinsko – Albánie 1:0 (kon.) | Švýcarsko – Island 4:4 (kon.)
Estonsko – Nizozemsko 2:2 (kon.) | Finsko – Španělsko 0:2 (kon.) | Irsko – Švédsko 1:2 (kon.)
Sev. Irsko – Portugalsko 2:4 (kon.) | Srbsko – Chorvatsko 1:1 (kon.) | Itálie – Bulharsko 1:0 (kon.)
Německo – Rakousko 3:0 (kon.) | Lichtenštejnsko – Řecko 0:1 (kon.) | Polsko – Černá Hora 1:1 (kon.)
Skotsko – Belgie 0:2 (kon.) | Anglie – Moldavsko 4:0 (kon.)
Kazachstán
2:1 (0:1)
Faerské ostrovy
Pátek 06.09.2013, 17:00 • Astana Arena • Kvalifikace MS (Evropa)

A je tu konec. Domácí nakonec svého sopueře udolali. V prní půli se po brejku trefil hostující Benjaminsen. Na začátku druhé půle domácí z penalty vyrovnali kapitánem Zhumaskaliev. O 13 minut později již domácí vedli, když se prosadil Finonchenko. Pak už do konce zápasu branka nepadla, Kazaši jen kontrolovali vytvořený náskok. (18:54:02)

90+2
    Faeřené mohli z ničeho nic vyrovnat, ale domácí zahráli jen na roh.

90
    Budou se nastavovat ještě 4 minuty.

89
    Taktické střídání, odchází kapitán Zhumaskaliev a přichází jednadvacetiletý Khayrullin.

86
    J. Davidson neuspěl, když pronikla podél pravé postranní čáry, Bogdanov jej vytlačil až za brankovou čáru.

85
    Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Kislitsyn, přichází Ostapenko.

85
    Kazachstán už jen kontoluje hru, když má míč ve svém držení.

82
    Přímý kop od levé čáry stahuje ze vzduchu Nielsen a rychle rozehrává, na druhé straně se do šance dostal Klettskard, ale jeho hlavička Sidelnika nepřekvapila.

81
    Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Vatnsdal, přichází Hansson.

81
    Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Edmundsson, přichází Klettskard.

77
    Kapitán Zhumaskaliev chtěl do vápna vysunout Finonchenka, ale přihrávka nebyla vůbec přesná. Nielsen neměl žádnou práci, lehce míč ukryl do své moci.

76
    Kazaši už nikam nepospíchají, teď se spíš soustřeďují na to, jak co nejdéle udržet míč na svých kopačkách.

73
    Teď míč získal Sidelnikov, když se k němu dostal dlouhý nákop, Kazaši rychle postupují na branku Faerských ostrovů.

72
    Faeřané s míčem na vlastní polovině, kombinují přes obránce, ale zatím žádná kolmice nepřichází.

69
    Bogdanov fauluje Olsena.

65
    Ofsajd a v něm Finonchenko.

63
    Kazachstán právě vstřelil branku!
    Tak Kazachstán obrací vývoj skóre, když Khizhnichenko ve vápně našel ANDREIE FINONCHENKA, který pod padajícím Nielsem dává vedoucí branku domácích.