Rusko – Bulharsko 3:1 (kon.) | Slovinsko – Dánsko 2:2 (kon.) | Norsko – S. Makedonie 2:1 (kon.)
Řecko – Malta 5:0 (kon.) | Turecko – Švédsko 2:2 (kon.) | Island – Kazachstán 2:0 (kon.)
Moldavsko – Wales 0:0 (kon.) | Černá Hora – Rumunsko 3:2 (kon.)
Turecko
2:2 (1:1)
Švédsko
Úterý 10.09.2013, 18:00 • Recep Tayyip Erdoğan, Istanbul • Kvalifikace ME U21

90+3
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    To je panečku ale závěr zápasu! Švédové v posledních okamžicích vyrovnávají hru, prosadil se střídající SIMON GUSTAFSSON po pěkné přihrávce od Ishaka.

87
    Turecko právě vstřelilo branku!
    Nedáš – dostaneš. Domácí Turci proměňují tři minuty před koncem devadesáté minuty svoji další šanci a v zápase se ujímají vedení. Důležitým střelcem je KERIM KOYUNLU, který rozjásal domácí diváky.

44
    Tak nakonec ne, domácí Turci se zmocnili míče a z rychlého protiútoku vyrovnávají stav dnešního mače. Úspěšným střelcem se stal MUSA CAGIRAN.

31
    Hostující Švédové otevírají brankový účet dnešního duelu! Po pěkné přihrávce kartou potrestaného Silverholta se k míči dostal MELKER HALLBERG, který se proti domácímu brankáři nemýlil.