Omsk – Čerepovec 4:3 (1:0 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Petrohrad 1:5 (kon.) | Jekatěrinburg – Mytišči 3:2 (2:1 po s.n.)
Barys – Jaroslavl 5:3 (kon.) | Kazaň – Čeljabinsk 3:2 (po pr.) | N.Novgorod – Magnitogorsk 5:0 (kon.)
Viťaz – Nižněkamsk 1:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Ufa 4:1 (kon.) | Spartak Moskva – Riga 1:3 (kon.)
Doněck – CSKA Moskva 1:4 (kon.) | Minsk – HC Slovan 2:0 (kon.) | Záhřeb – Lev 1:3 (kon.)
HC Donbass Doněck
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
CSKA Moskva
Úterý 10.09.2013, 18:00 • Arena Družba • KHL

Je dobojováno! Hokejisté CSKA Moskva se pomalu dostávají do formy. Dnešní vítězstvím poskočili na 7. místo západní konference KHL, a dotáhli se tak právě na Doněck. Ten tímto zápasem ztratil svoji neporazitelnost, která tak vydržela už pouze vedoucímu triu Západní konference – Dynamo Moskva, SKA Petrohrad, Dinamo Riga. CSKA čeká další zápas v úterý, kdy se představí doma v Moskvě, ovšem na ledě Spartaku. Doněck přivítá lotyšskou Rigu. S konstatováním, že CSKA Moskva zvítězila v Doněcké Areně Družbě 4:1 se s vámi loučím. Budu se těšit u dalších online přenosů z KHL! (23:53:06)

60:00

59:58
    Clay Wilson nezvládl situaci psychicky a dostává ještě osobní trest za nesportovní chování.

59:58
    CSKA právě vstřelilo branku! JAKOV RYLOV korunuje střelou do prázdné branky vítězství CSKA. Bez asistence.

59:33
    Oddechový čas pro domácí.

59:35
    Domácí hrají bez brankáře!

58:11
    Fredrik Pettersson v šanci. V rozhodující chvíli mu puk utíká do rohu.

Poměr střel vyznívá o něco lépe pro hosty z Moskvy. Ti zatím přestříleli Donbass 30 – 22.

55:43
    Clay Wilson hodně komplikuje situaci domácím při pokusu o vyrovnání. Sudí Gašilov mu uděluje 2 minuty za sekání.

52:52
    CSKA právě vstřelilo branku! BRANDON REID zvyšuje vedení CSKA na 3:1! Asistence: Roman Ljubimov

50:13
    Alexander Radulov zakombinoval s Igorem Grigorenkem a následně se protlačil až k Leightonovi. Puk už ale usměrnit nedokázal.

47:04
    Síly na ledové ploše se vyrovnají. Ilari Filppula zahákoval Fredrika Petterssona.

45:51
    Gennady Razin dostává druhý menší trest v zápase a tlak Doněcka tak minimálně na 2 minuty poleví. Provinil se bráněním ve hře.

44:12
    Trenér CSKA John Torchetti si bere oddechový čas. Zřejmě chce své hráče uklidnit, neboť hokejisté Doněcka mají aktuálně herní převahu.

43:52
    Lukáš Kašpar si vybruslil z rohu a zamířil pod horní tyč. Rastislav Staňa švihnul lapačkou a ukončil tak dobré střídání trojice Kašpar, Robitaille, Kagarlickij.

42:34
    Oskars Bartulis byl tvrdě sražen u mantinelu Radulovem a zůstává ležet na ledové ploše.

41:03
    Pervyšinovi se zadrhl puk v kaluži vody a málem z toho byla nepříjemnost pro hosty. Naštěstí pro něj stihl včas odehrát kotouč na Zajceva.

40:45
    Petteri Wirtanen ihned po úvodním buly 3. třetiny zkoušel proniknout do útočné třetiny. Nikita Zajcev jej odstavil a CSKA začne rozehrávku od vlastního brankáře.

Petr Švanda

Branky a nahrávky: 8. Kašpar – 10. Grigorenko (Radulov), 31. Grigorenko (Radulov, Filppula), 53. Reid (Ljubimov), 60. Rylov

HC Donbass Doněck: Leighton (Berezin) – Piganovič, Kolář, Wilson, Podhradský, Bartulis, Razin, Silnickij – Pettersson, Wirtanen, Laine – Jakuceňa, Běluchin, Dadonov – Kašpar, Robitaille, Kagarlickij – Blagoj, Varlamov, Šalimov
    CSKA Moskva: Staňa (Treťjak) – Pervyšin, Zajcev, Rylov, Mišarin, Denisov, Gončarov – Filppula I., Grigorenko, Radulov – Něprjajev, Fjodorov F., Ljubimov – Reid, Saprykin, Žarkov – Širokov, Zubov, Prochorkin

Rozhodčí: Gašilov, Gusev – Lazarev, Palej