Chanty-Mansijsk – Barys 2:6 (kon.) | Jekatěrinburg – Omsk 4:1 (kon.) | CSKA Moskva – Kazaň 2:0 (kon.)
Riga – Dynamo Moskva 3:2 (2:0 po s.n.) | HC Slovan – Viťaz 1:4 (kon.) | Lev – N.Novgorod 4:3 (2:0 po s.n.)
Jugra Chanty-Mansijsk
2:6 (1:3, 0:1, 1:2)
Barys Nur-Sultan
Čtvrtek 19.09.2013, 15:00 • Chanty-Mansijsk KRK - Arena Ugra • KHL

50:35
    Po delší době si zahraje přesilovku také domácí výběr, dvě minuty za hákování dostává Grebešnikov.

44:53
    Sitnikov ve středním pásmu podrazil Spiridonova a půjde si odsedět dvouminutový trest.

42:35
    Nyní si Astana zahraje další přesilovku, dvě minuty za podražení na unikajícího Boyda dostává Semjonov.

34:17
    Registrujeme další faul, Jugra bude hrát přesilovku po nedovoleném zákroku Gavrilina.

23:52
    Astana si zahraje další přesilovku, dvouminutový trest dostává Gusev.

16:34
    Bochenksi oslabuje svůj tým za vražení na hrazení a Astana bude hrát vteřin tři proti pěti.

14:40
    Hosté jsou v plném počtu a ihned na to budou hrát také v početní výhodě. Po faulu kolenem na Sitnikova si dvě minuty odsedí střelec první branky Upper.

12:40
    Další přesilovka pro Barys, dvě minuty za hákování si musí odsedět Magogin.

07:51
    Astana si zahraje téměř dvě minuty přesilovku pět na tři, nyní jde na trestnou lavici na dvě minuty Gorbunov.

07:34
    Barys si zahraje přesilovku po hákování Marka Trončinského a Astana tak bude mít šanci zvýšit svůj náskok.

05:15
    Následně tu máme také první přesilovku zápasu, dvě minuty za držení si musí odsedět hostující obránce Lundin.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 18. Pepeljajev (Jakubov, Krysanov), 46. Gorbunov (Djakov, Trončinský) – 5. Upper (TS), 9. Litviněnko (Zhailauov), 10. Bochenski (Dawes, Blochin), 32. Rachmanov (Lakiza), 44. Boyd (Bochenski), 45. Boyd

Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Kukin) – Galvinš, Šefer, Starosta, Pepeljajev, Trončinský, Safronov, Djakov – Krysanov, Chlyncev, Jakubov – Skorochodov, Sitnikov, Magogin – Žukov, Andersson, Savinainen – Gusev, Olonov, Gorbunov, Křivonožkin
    Barys Nur-Sultan: Ahonen (Poljektov) – Lundin, Blochin, Savčenko, Lakiza, Litviněnko, Semjonov, Grebešnikov – Dawes, Bochenski, Boyd – Ruděnko, Upper, Starčenko – Zhailauov, Poliščuk, Spiridonov – Romanov, Gavrilin, Rachmanov.

Rozhodčí: Vasiljev, Ravodin – Petrov, Fatejev