Skalica – Trenčín 6:1 (kon.) | Poprad – Martin 4:2 (kon.) | Piešťany – Žilina 1:4 (kon.)
Zvolen – Banská Bystrica 1:2 (kon.) | Košice – Nitra 2:1 (kon.)
HC Košice
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
HK Nitra
sk Pátek 20.09.2013, 18:00Tipos Extraliga (SR)

Zápas sa skončil, Košičania v ňom zvíťazili tesne 2:1. Od nás je to pre dnešok všetko, ďakujeme za pozornosť. (20:05:22)

60:00

59:43
    Vhadzovať sa bude pred Hylákom, Kristan samozrejme ostáva na striedačke.

59:43
    Oddychový čas hostí.

59:31
    Košičania puk na malý moment získali, ale do prázdnej brány sa im ho dopraviť nepodarilo.

59:16
    Hostia pri puku, stále sa však nevedia dostať do útoku.

59:00
    Kristan na striedačke!

58:35
    Pri puku sú hostia, ale zatlačení sú iba do okolia stredového kruhu.

58:00
    Dve minúty do konca tretiny.

57:38
    Hostia však nesmú zabúdať ani na defenzívu. Takmer od útočnej modrej čiary vypálil domáci obranca Novák, priestor brány minul o niekoľko desiatok centimetrov.

56:54
    Čas do konca stretnutia sa výrazne kráti a tomuto sa prispôsobuje aj prejav hry. Nitra vrhá svoje sily do útoku.

56:20
    Hostia v plnom počte.

56:10
    Košickí hokejisti sa síce držia pri puku, ale Nitrania ich do zakončenia v týchto chvíľach vôbec nepúšťajú.

55:38
    Nitrianski hokejisti opäť vyhodili puk mimo nebezpečného územia.

55:19
    Nitra vyhadzuje puk cez všetky čiary.

54:55
    Nagy to nemyslel zle a z uhla volil prihrávku pred bránu. Tam sa k nej nedostal Pašek a Kristan si teda mohol poriadne vydýchnuť.

54:20
    Vylúčenie na strane hostí. Ordzovenský dve minúty za seknutie.

54:12
    Spilar zakončoval z medzikružia spoza obrany, ale puk minul priestor brány iba o niekoľko centimetrov.

53:00
    Čas sa neúprosne kráti a do konca tretej tretiny ostáva už iba 7 minút, v ktorých budú mať nitrianski hokejisti čo robiť, aby sa im podarilo vyrovnať.

52:12
    Košičania majú na ľade stále prevahu. Aj keď je to na strely aktuálne 25:30 v prospech Nitry, hostia sa do zakončenia už dlhšiu dobu nedostali.

Veronika Pancuráková

Branky a nahrávky: 36. Sojčík (Bicek, Cebák), 45. Pašek (Jenčík, Nagy) – 14. Rais (Milo, Kováčik)

HC Košice: Hylák – Štrbák (C), Cebák, Šeda, Novák, Macejko, Deyl, Martin Chovan – Nagy, Pašek (A), Jenčík – Sojčík, Marcinko, Bicek (A) – Matis, Bartoš, Spilar – Jokeľ, Slovák, Hrnka, Boltun
    HK Nitra: Kristan – Nádašdi, Rais, König, Milo, Bača, Ordzovenský, Ďurkech, Bajtech – Kováčik, Chrenko, Štumpf – Tománek, Stümpel, Pupák – Rapáč, L. Novák, Segľa – Piačka, Kmeč, Hrazdíra

Rozhodčí: Lokšík – Bednár, Snášel